Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 602PCSuite

Používám 602PCSuite verze 4.1, který je pro domácí použití zdarma. Dnes jsem ho musel reinstalovat a znovu zaregistrovat a chce to po mě na stránce s registrací nějaké distribuční číslo. Dříve to nic takového nechtělo. Nevíte někdo, co je to za novinku a jak to udělat, abych to mohl zaregistrovat? To distribuční číslo jde prý získat zakoupením produktu, ale tento produkt je volně ke stažení a používání v domácnosti zdarma.
http://www.602.cz/cz/produkty/602pc_suite_4_1/down load/archiv

www.602.cz/cz/produkty/602pc_suite_4_1/podpora/jak _registrovat
Registrace je pro domácí použití zdarma.

www.602.cz/cms/index.php/602/content/download/3456 /20318/file/pcsuite_jak_registrovat.pdf

edit: Při instalaci 602PC SUITE vzniká unikátní ID produktu. Toto ID produktu je vždy zobrazeno v nabídce "Nápověda" v jakékoli součásti 602PC Suite. ID produktu si zaregistrujete na webovém portálu a po registraci obdržíte mailem licenční číslo, které zadáte do programu a tím jej zaregistrujete.

No tak pardon, měl jsem za to, že je to je řešení přesně pro tebe - reinstalace registrovaného programu. Na té stránce píšou, že: Distribuce kancelářského balíku 602PC SUITE 4.1 byla ukončena. Pochopil jsem to tak, že v archivu je upravený instalátor pro existující registrace.
Podle všeho u 602 Software zastavili distribuci PC602 Suite zdarma, verze 602Office 2.0 je již placená.
Pokud to nefunguje, tak co ti brání kontaktovat přímo 602 Software a zeptat se u nich...?

Chtělo to ID produktu, které se generuje při instalaci. Toto ID se vypsalo samo na stránce na webu Software602 (toto číslo je i pod kolonkou Nápověda/602Text), když jsem odklikl "Registrovat zdarma" hned po spuštění instalace. Vyplnil jsem nějaký nesmysly + platnou emailovou adresu, na kterou mi přišlo licenční číslo. To jsem zadal pro dokončení registrace. Zadat se toto číslo musí ale pod admin účtem (ne user, pokud tedy používáš W XP), jinak se nezapíše do registrů a při každém spuštění chce registrovat znova. Na nic jiného jsem skutečně nenarazil.
edit: nemůže být ten instalátor skutečně upravený, registrace třeba odkazuje na univerzální stránku s jednotným ID.... nic jiného mě nenapadá. Neinstalovat program ze starého instalátoru, ale z toho, co je uveden v archivu na stránkách 602 Software...

To distribuční číslo to po mě stále chce. I když jsem si stáhnul 602PCSuite znova. Na té stránce, co se zadávají ty nesmyslné údaje, jako jméno, email, atd. tak je úplně nahoře kolonka distribuční číslo a pokud tam nic nezadám, nebo pokud tam zadám ID, tak to neprojde a píše to, že je třeba zadat distribuční číslo.

Ak mám pravdu povedať, tak ja doslova a dopísmena nenávidím 602Software za to čo vyviedli s Tab602. Ja som mal nejaké tabuľky v staručkom Calc602, že si ich prevediem za ten mesiac do Excelu a potom 602Suite nepotrebujem a odinštalujem. A čo čert nechcel? Ono mi otvorilo tabuľku, uložil som ako XLS a keď som tak uložil už asi 5. tabuľku, tak mi oči nechtiac padli na vzorce. Ono tam nahádzalo len hodnoty a vzorce boli preč. To bola posledná kvapka. Ja som totiž na 602Suite čakal pol roka, že kedy to prehodím do Windows a oni ma takto nas.ali (aby som nebol cenzurovaný, tak použijem slovo ostolicovali). Okamžite som odinštaloval a ten bordel už nechcem ani vidieť. Teraz sa snažím konečne stiahnuť Portable OpenOffice, aby som si ho otestoval. V posledných 100 kB mi seklo download. Takmer ma rozhodilo.:-D