Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem proč mi nejedou hry?

zdar,
včera sem jsem přeinstalloval windowsy dal jsem na stolní PC Windows Vista Ultime... Dřív jsem tam měl XPčka. Mno jenže ted když chci si zahrát nejakou hru např COD 2....tak nejde menu všechno OK.. ale ve hře obraz nejede.. KONFIGURACE PC: procesor 2,2Ghz, grafárna geforce 8600gt,...2Gram... nevíte co by stím mohlo být??

Ale ve VISTĚ už je DX 10

BTW: VISTU jsem měl a hry na ní šly všechny a ted na Win7 jdou taky

Zkusil jsi režim kompatibility? Zástupce hry>Vlastnosti>Kompatibilita (doufám že to tak je i ve Vistách). Jestli nejde ani to, chybí nějaké ovladače, přestože jsi údajně instaloval vše...

většina her mi ve vistě dělaly problémy.. 90% z nich šlo vyřešit spuštěním v jiném režimu kompatibility.. většinou stačilo XP, občas bylo potřeba ještě starší.. některé hry sem nerozběhal vůbec(teď mi v XP běhají krásně)
je taky možné, že to dělají kodeky ale to je celkem nepravděpodobně, nikoli nemožné..