Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nejde spustit

Ahoj můžete mi prosím poradit,mám problém s pc,po zapnutí se načte windows xp po modrou obrazovku,kde by měla následovat tabulka pro přihlášení,ale ta se nezobrazí,pouze je vidět kurzor,jinak na nic nereaguje.Zkousel jsem ho vypnout a i vypojit ze zásuvky ale nepomohlo to.

Já to trochu shrnu: Je to asi virus, který už umí antiviry detekovat, protože však nespustíš svůj operační systém, musíš ho najít a odstranit po jiným operačním systémem. Vyhovovalo by nějaké Live CD, to ale nebude mít nejčerstvější databázi virů, takže nezbude, než disk strčit do jiného stroje a tam nechat projet náležitě čerstvým antivirem.
Ono to jde i z toho Live CD, je ale potřeba nástroj na editaci externích registrů a to každý nemá.