Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde snímat video z plochy

Potřebuji snímat část videa spuštěné v počítači na ploše-zkoušel jsem to programy k tomu určenými (Snagit , Camtasia Studio) jde mi snímat zvuk i obrázky ve kterých je zachycen pohyb myši ale když sejmu a potom spustím jakékoliv video tak mi to sejme pouze zvuk z filmu ale místo obrazu je tam jen černá obrazovka. Prosím někoho kdo má s tímto zkušenosti aby mi poradil v čem je chyba a co asi dělám špatně. Děkuji

Já to dělám v CamStudio. Zvolíš si region, velikost a nahráváš. Po nahrání se to uloží jako avi. Pokud chceš, převede se to na flash. Počítej však s tím, že když budeš převádět avi na flash a bude to delší než třeba minuta, bude převod trvat děsně dlouho (tři minuty možná hodinu).
Ještě jsem však nezkoušel, otevřít avo z CamStudia ve Windows Movie Maker a uložit jako wmv.

Program, který po zapnutí snímá váš desktop a zaznamenává veškeré dění na obrazovce (pohyb, kurzoru myši, otevírání a zavírání oken, spouštění aplikací, psaní textu atd). Výsledný záznam ukládá ve formátu AVI, který lze následně konvertovat do flashového formátu SWF.

camstudio