Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení WIFI routeru - Edimax BR-6204Wlg

Zdravím ... Mám problém s nastavením wifi routeru... K internetu sem pripojenej tak ze chytam signal antenou , z anteny mi vede kabel do routeru a z routeru vede LAN do PC. Ted jsem si přikoupil WIFI router a ten sem propojil s tim mojim AP routrem. Dalším kabelem sem propojil ten WIFI router s notebookem abych ho mohl nastavit. Dostal sem se do nastavovaní a mam problem co mam nastavit za typ internetoveho pripojeni,mam na vyber : Static IP , Dynamic IP , PPPoE , PPTP/L2TP ...Od poskytovatele internetu uz mam IP adresu danou.Moc se v tom nevyznam takže díky za každou radu ;-)

dobre,diky moc ... du to zkusit:-) Jo a jeste mam dotaz, hned v druhym kroku to po mne chce IP adresu,Mam tam nechat tu co tam je (To je tu co sem dostal k tomu wifi routeru) a nebo dat tu co mam od poskytovatele internetu , nebo tu co mi ukaze ipconfig ?? tady je obrazek k tomu

já si jen tipnu: přijímáš wifi od providera - máš na to svůj původní wifi router.
za něj jsi zapojil nové koupený wifi router, se kterým si chceš pokrývat byt vlastní sítí - jestli je to tak, bude v režimu ap.
ať se vyhneš zbytečnomu druhému překladu adres, měl by být druhý router v režimu bridge (jestli to umí). nebo vynechat wan vstup a využít jej jako switch - v tom případě nebude smět mít povolen dhcp na výstupu.

nevím kdo vás v hodinách informatiky učil ukládat obrázky do formátu .bmp, ale musela to být lama.
vždycky když někdo uploadne na síť nebo zobrazí (stáhne) bmp obrázek, bůh zabije jedno koťátko. proto na bmp nikdy nekliknu.