Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký paušál pro rodiče?

Potřeboval bych pomoct s výbětem paušáli pro našich..
něco levného,na síti nezáleží..doteď měli od tmb platili cca 200,- a bylo tam nějakých 80 minut do všech sítí + nějaké smsky a vzali by si ktomu určitě i některý levnější mobil..tak jestli používáte něco podobného tak prosim doporučte
momentale studuju na o2.cz

Já mám od T-mobile tarif, kterej už bohužel nenabízí, protože byl asi pro mnoho lidí příliš výhodnej. Je to Kredit 150, tedy platím 150Kč paušál, z těch peněz se mi postupně odečítají provolaný minuty i SMS, co neprovolám, se převede. Ale asi na tom moc nerejžovali, takže nejnižší tariv od T-MB je myslím že za 300Kč.
Ten tarif, co mají tvoji rodiče, nebo měli, tak za 200Kč určitě neměli 80 volných minut, takovej snad nikdy neměli. 80 minut nabízeli za 450Kč/měsíc.
Výběr tarifu se dělá podle toho, kolik tvoji rodiče průměrně provolali peněz za měsíc. Jestli se vešli do dvou stovek se vším všudy, tak bych si na jejich místě vzal tarif ZERO od O2, pokud ho ještě mají v nabídce. Nulovej paušál, platíš to, co provoláš, žádný volný minuty, ale tím pádem si nepředplácíš nic, co třeba nevyužiješ.

Btw to co používáš nabízí Vodafone, jsou to takzvané "nabité" tarify
tariff.htm
a ktěmto tarifům si pak můžeš za příplatek aktivovat ještě doplňující balíčky např dostanetš 20% paušálu navíc s zaplatítš jen polovinu té hodnoty,
nebo že když si všechno obstaráváš sám přes samoobsluhu tak máš po vyčerpání tarifu hovory o 20% levnější atd...

A ještě něco - všichni operátoři svoje nabídky uvedli do tak krásně nepřehlednýho zmatku, že si tam člověk skoro nevybere. Zvláště T-mobile, ten tam narval věci "pro přátele", "pro rodinu"... ale já chci jen podělanej obyčejnej paušál za nízký prachy. Nejlevnější tam teď mají za 300Kč. Ten za 150Kč už raději nenabízí. A telefony mají ti zmr*i ještě dražší, než v obchodě. Kurnik, po 8 letech u nich bych čekal nějakou solidní nabídku, abych měl u nich důvod zůstat, ale začínám se dívat po tom tarifu O2 Zero, ten má taky něco do sebe.

No nevím...

Mám Oskara a volám jen Oskarům, a to naprosto minimálně (manželka, děcka - tam mám ještě jakousi slevu, myslím za necelé 3Kč/min). Do ostatních sítí volám z IP telefonu (což je pro mě levnější než z mobilu). SMS z mobilu bych poslal jen ve stavu nouze nejvyšší. Odchozí komunikaci řeším v 99% od PC, mobil mám hlavně proto, aby se dovolali mně.

Někdy se stane, že za měsíc provolám i 100 korun ::) (většinou ale výrazně míň)

Mám tarif od t-mobilu HIT 80, 80 volných minut, trochu levnější volání a SMS, ale neprovolané minuty se nepřevádějí. Cena 535.50,- s DPH + cena odeslané SMS (1.19,- s DPH za 1ks). Další otázkou jsou "HYPERVÝHODNÉ" balíčky, které cenu zásadním způsobem prodraží. Například balíček na 100 SMS
za 94,01,- bez DPH je v porovnání s cenou SMS 1,- (bez DPH) naprosto zbytečný.