Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký paušál pro rodiče?

Potřeboval bych pomoct s výbětem paušáli pro našich..
něco levného,na síti nezáleží..doteď měli od tmb platili cca 200,- a bylo tam nějakých 80 minut do všech sítí + nějaké smsky a vzali by si ktomu určitě i některý levnější mobil..tak jestli používáte něco podobného tak prosim doporučte
momentale studuju na o2.cz

A ještě něco - všichni operátoři svoje nabídky uvedli do tak krásně nepřehlednýho zmatku, že si tam člověk skoro nevybere. Zvláště T-mobile, ten tam narval věci "pro přátele", "pro rodinu"... ale já chci jen podělanej obyčejnej paušál za nízký prachy. Nejlevnější tam teď mají za 300Kč. Ten za 150Kč už raději nenabízí. A telefony mají ti zmr*i ještě dražší, než v obchodě. Kurnik, po 8 letech u nich bych čekal nějakou solidní nabídku, abych měl u nich důvod zůstat, ale začínám se dívat po tom tarifu O2 Zero, ten má taky něco do sebe.

No nevím...

Mám Oskara a volám jen Oskarům, a to naprosto minimálně (manželka, děcka - tam mám ještě jakousi slevu, myslím za necelé 3Kč/min). Do ostatních sítí volám z IP telefonu (což je pro mě levnější než z mobilu). SMS z mobilu bych poslal jen ve stavu nouze nejvyšší. Odchozí komunikaci řeším v 99% od PC, mobil mám hlavně proto, aby se dovolali mně.

Někdy se stane, že za měsíc provolám i 100 korun ::) (většinou ale výrazně míň)

Mám tarif od t-mobilu HIT 80, 80 volných minut, trochu levnější volání a SMS, ale neprovolané minuty se nepřevádějí. Cena 535.50,- s DPH + cena odeslané SMS (1.19,- s DPH za 1ks). Další otázkou jsou "HYPERVÝHODNÉ" balíčky, které cenu zásadním způsobem prodraží. Například balíček na 100 SMS
za 94,01,- bez DPH je v porovnání s cenou SMS 1,- (bez DPH) naprosto zbytečný.