Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký paušál pro rodiče?

Potřeboval bych pomoct s výbětem paušáli pro našich..
něco levného,na síti nezáleží..doteď měli od tmb platili cca 200,- a bylo tam nějakých 80 minut do všech sítí + nějaké smsky a vzali by si ktomu určitě i některý levnější mobil..tak jestli používáte něco podobného tak prosim doporučte
momentale studuju na o2.cz

No nevím...

Mám Oskara a volám jen Oskarům, a to naprosto minimálně (manželka, děcka - tam mám ještě jakousi slevu, myslím za necelé 3Kč/min). Do ostatních sítí volám z IP telefonu (což je pro mě levnější než z mobilu). SMS z mobilu bych poslal jen ve stavu nouze nejvyšší. Odchozí komunikaci řeším v 99% od PC, mobil mám hlavně proto, aby se dovolali mně.

Někdy se stane, že za měsíc provolám i 100 korun ::) (většinou ale výrazně míň)