Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nero 7 nejde odinstalovat

Dobrý den,Zkoušel jsem asi před 14 dny instalaci nového dema 7.0.1.4 a nyní se jí pár dní pokouším bezvýsledně odstranit.Vždy mi to po chvilce vypíše "Nelze získat přístup v síti %alluserprofile%\startmenu\program\startup\" a tím odinstalace končí. Umí někdo poradit jak tento program korektně odstranit? Děkuji za každé názory.

Děkuji za tip ale bohužel ani jeden způsob tento problem nevyřešil,mám na jednom PC dva systemy WinXP a ten samý program a ta samá verze v poho jde odinstalovat a po přepnutí na druhý se to chová výše popsaně.Nejde ani smazat jen vyhozením do koše, hlásí to že soubor "NBShell nelze odstranit" je možné že je něco spuštěného? jinak už nevím.

I to jsem zkoušel, to mě napadlo jako prví ale situace je naprosto stejná.Zkoušel jsem i přeinstalovat novější verzí a stále ta samá chyba. Jde o to že potřebuji nainstalovat verzi 6.6.1.3d (4) s podporou labelflash a to mi nedovolí že je v systemu novější verze a tu né odstranit:-(

Pane Karle, taky moc děkuji - ten program General-CleanTool.exe vyřešil můj problém i po tolika letech, co jste sem tu radu napsal. Našla jsem ho ale už na jiných webových stránkách, než kde byl patrně před lety: nero-general-clean-tool
Měla jsem nedoinstalovaný zbytek Nera Premium 7 už několik let v PC a nešlo to odinstalovat. Když jsem ho před lety instalovala, až při instalaci jsem zjistila, že není kompatibilní s Win 7. Program se zobrazil v seznamu programů, ale nešel ani nainstalovat ani odinstalovat. Nakonec jsem to nechala být a koupila si vyšší verzi Nera. Teď jsem chtěla využít bezplatný upgrade na Win 10, ale hned v úvodu mi Microsofťácké okno ohlásilo, že Nero by mělo být odinstalováno. Váš nápad mi skvěle momohl - a ten starý Nero 7 konečně zmizel. :-)