Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy se zvukem

Už delší dobu mám problém se zvukem.
Někdy zapnu počítač a zvuk nejde. Někdy se když počítač delší dobu běží tak zvuk začne fungovat. Někdy pomůže reinstalování ovladačů zvukovky, někdy restartování počítače. Taky když zvuk běží delší dobu tak začne vypadávat. Je to složitější.
Zvukovku mám integrovanou, problémy začali když sem přešel na Vistu.
Potřebuji vědět co s tím, jestli pomůže nová zvukovka?

jestli mas integrovanou zvukovku a rikas ze problemy se ti obevily kdyz jsi presel na vistu - tak nejdrive nainstaluje nejnovejsi ovladace pro svou zkladavou desku (najdes je na webu vyrobce) a pak uvidis. Driv jak jsem mel starsi PC se starou zakladovou deskou a integrovanou zvukovkou mi tak nesel zvuk po instalaci VIST pomohl az ovladac pro zvukovku a drivery pro MB