Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejpitomější film všech dob (varování)

Zakládám toto vlákno jako varování před sledováním opravdu debilních filmů.

Je jasný, že dojem z filmu je individuální. Jednomu se líbí, druhýho nenadchne. Přesto se jistě najdou filmy, který je prostě lepší nevidět a dát na rady těch, co už film (bohužel) viděli.

Můj tip je Ženy od hluboké řeky, v originále Woman from deep river (aka Cannibal Ferox).

Že je to fakt pitomost si lze ověřit např.:
http://www.csfd.cz/film/5847-zeny-od-hluboke-reky- cannibal-ferox/

Herecký výkony ubohý, reakce v mnoha situacích plitký a nejasný. Chování postav občas padlý na hlavu. Kanibalové místo masa jí střeva... Vytknout se tomu filmu dá asi úplně všechno!

Pavel

To já bych těch filmů měl více. Najdou se i české filmy. např Hele vole, kde mám káru,Kameňák, rafťáci,snowborďáci a další.Hlavně mi vadějí pořady typu ordinace,letiště...

Ze zahraničích filmů jsem viděl Pravidla moštárny. To jsem nějak nepochopil. A pak mi ještě vadí ten blbej číňan (19555-Jackie-Chan.html)
http://www.csfd.cz/film/4086-pravidla-mostarny-cid er-house-rules-the/

člověk se blbým filmům vyhýbá co to jde, nějaké informace jsou. a taky čekám, že producenti/režiséři/scénáristi už tuší, že divák není povinen čumět na všechno.
tak proč jsou momentálně v tv sračky jako bobule/2?

debilní programy brání svobodnému surfování přes všechny kanály, vždycky se u nich na těch několik vteřin naseru.

Já se u toho nevztekám. Když nic v TV nedávají, tak se kouknu na program kina (samozřejmě pokud se jedná třeba o SO+NE - v týdnu na to čas nemám).Nebo si zajdu na bowling, do hospůdky s přáteli nebo skončím u počítače - nějaká akční hra COD).Dá se dělat spousta jiných věcí než koukat na TV.

Plánuji vyrazit na film 2012.Doufám že to bude super.

2012? Klasickej příběh, kdy nějakej odborník na cokoliv varuje svět před něčím strašným čímkoliv a nikdo ho neposlouchá, načež něco strašný cokoliv skutečně nastane, ale odborník se přes mnohá úskalí zachrání, samozřejmě i se svojí rozvedenou manželkou, dcerkou, synkem a jejich oblíbeným psem. Miliony komparsistů předvedou smrt při něčem strašným čemkoliv, v několika apokalyptických záběrech padne k zemi Eiffelovka, nějaký asijský město plný šikmookých, nesmí chybět záběry na Kreml, aby bylo vidět, že problémy s něčím strašným čímkoliv nemají jen v Americe, ale černochy v Africe raději nechají na pokoji, ti mají svých problémů už tak dost, ale přesto je třeba ukázat nejen devastaci bezejmených shluků chalup na amerických prériích, takže rozsah nečeho strašlivýho čehokoliv je prezentován propadnutím kupole Bílého domu na východním pobřeží a vyhazováním aut z Golden Gate do vody na pobřeží západním, do toho je někam vpasována scéna, kdy prezident USA řekne "Toto je můj poslední projev", 99 % povrchu planety se postupně stane neobyvatelným, na tom jednoprocentním zbytku přežije náš milý odborník, který se k velké radosti potomků a psa samozřejmě dá zpátky dokopy se svojí bývalou manželkou.
To vše zabaleno do perfektního technického zpracovnání, monstrózních a dokonalých efektů. Problém je v tom, že je to podobný jako vejce vejci jiným filmům od Emmericha.
Ještě jsem to neviděl, ale teoreticky jsem to vlastně už viděl.

Teď jsme na tom byli. Efekty nemají chybu. Kdo chce vidět bezva počítačovou trikařinu, neprohloupí. Děj klasika: Jsou vyvolení, co se zachrání automaticky, jsou vyvolení co na zachránění mají prachy (nějaké miliardy eur). A jsou prostí lidé, nemající na zachránění nárok ze zákona, nemají peníze, ale žít chtějí taky. Ještě jsou bez nároků dělníci, co archu vyráběli a ti také chtějí vydělat...

Je ale rozdil mezi filmem, ktery ma byt vizualnim dilem (a zpravidla nenese zadnou myslenku), jako SinCity, 300, tebou zminovany Svet zitrka a filmem, ktery ma byt "realny", nebo si na nej alespon hraje a ma nest nejaky odkaz. Kdyz je pak takovy film bez myslenky, je to dost na prd.
Jsou i filmy, kterym se podarilo oboje :-) napriklad "the fountain".

A co Paranormal Activity? to už jste někdo viděli? ja osobně jsem větší blbost fakt neviděl. Všichni ho srovnají¨(porovnávají) se Zahada Blair Witch, ale vedle toho filmu to ani neleželo. Prostě film oničem.

Myslím že kdyby jsem vzal do ruky Mobil a natočil jak se u Nás před panelákem krade Benzín a Auta tak je to daleko větší horor a více napínavé než toto..

Jurský svět, trapná vykrádačka Jurského parku. V tom filmu nefunguje naprosto nic, děj nedává smysl ani v rámci sci-fi - v parku mají neviditelného dinosaura (asi aby ho lidi neviděli :D ), který údajně neumí komunikovat s nikým, protože vyrostl v osamocení, ale pak si klidně pokecá s raptory, protože má v sobě trochu raptoří DNA (nekecám, taková blbost tam fakt je). Nesympatická otravná manažerka tam pobíhá na podpatcích a dokonce uteče T-rexovi! Děcka jsou taky nesympatická - přemoudřelý prcek a namachrovaný puberťák. Manažerka, které přejete smrt od začátku, samozřejmě nechcípne.