Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvukové zařízení na sběrnici high definition audio driver pro XP SP3

ahoj instaluji na různé pc windowsy xpsp3 mám udělaný cd přes nlite kde mám integrovaný sp3 + hofixy a u některých novějších desek mi to hodí tyto drivers doinstalovat samozřejmě nestačí drivers od výrobce desky
také jsem googlil
http://www.ditii.com/2008/01/04/windows-xp-sp3-rc- hd-audio-fix/
http://drivers.softpedia.com/get/SOUND-CARD/OTHER- SOUNDCARDS/Microsoft-UAA-Bus-Driver-for-High-Defin ition-Audio.shtml

nic z tohoto mi nepomohlo, díky za rady

Na zvukovku v grafike je na www.amd.com tusim extra ovladac, a nevola sa ani WDM ani Control center, ale HDMI audio, logicky. Ale ten ovladac vobec nepotrebujes, ptz cez HDMI urcite zvuk na tych PC neprenasas.

P.S. inac na integrovane audio vzdy stacia ovladace od vyrobcu dosky (z webu vyrobcu, pre koonretnu dosku). Ak ti nestacia tak mas nahovno to instalacne CD

měl jsem podobný problém. NB Lenovo T60, WinXP SP3. Ovladace audio na strankach Lenova pouze pro SP1. Zkousel jsem instalovat vsechny mozny i nemozny ovladace, realtek ze zoufalstvi anic. nakonec (i kdyz si nejsem jisty se vsemi temi instalacemi na 100%) jsem nainstaloval ovladace pro novejsi typ NB (T61p) a diky bohu (no ten s tim nema nic spolecnyho) zvuk jede :)