Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CPU v notebooku jede na 100%

Ahoj, chtel jsem se zeptat, mam notebook, a jsem ve win, mic na pc nedelam a vytizeni cpu je stale 100% permanentne, vetracek se toci porad na max. Nechapu proc je cpu vytizen na 100% kdyz na pc nic nedelam. nevite kde muze byt problem?Diky

Psal jsem ti už, že nahoře máš od kmochy odkaz na domovské stránky projektu. Dám to teda ještě jednou sem. Dokážež na to kliknout a přečíst si to? Ten soubor je FAHcore78.exe, ale nevím co všechno si to kam ještě nainstalovalo a kde to má záznamy v registrech. Samo se to určitě do počítače nainstalovalo.
http://www.czechnationalteam.cz/view.php?nazevclan ku=foldinghome-cpu&cisloclanku=2008100002

Promiň, ale myslím, že odinstalovat program není až takový problém. Tento konkrétně neznám, ale obvykle na to je v seznamu programů nějaká speciální ikonka nebo to lze přes ovládací panely. Lidé zde přítomní nejsou povinni Ti radit a myslím, že oproti jiným podobným poradnám jsou ještě velmi slušní.

Nikdo se tu nad nikoho nepovyšuje. Ale když už v tomhle rok starým (a vyřešeným) vlákně je odkaz na aplikaci, která ten procesor vytěžuje, tak snad není potřeba to vysvětlovat celé znova. Dokonce je to v češtině. Kromě toho ten program není virus, aby se do počítače dostal nějak podloudně. A pokud se někdo chce podílet na vědeckých výpočtech tím, že dá k dispozici výpočetní výkon svého počítače, tak by se neměl podivovat nad tím, že mu to žere výkon. Ani kdyby mu bylo devět.

dobry den taky bych potreboval pomoct v spravc ulok mam program který mi zabira 30%-60% procaku "indows audio device graph" nevite někdo co s tim ? zacne se mi sekat zvuk vždy jak se to zacne zvedat a pak to zase spadne