Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KMPlayer - jak nastavit titulky nad spodní černý okraj?

Ahoj všem a Všem pěkné svátky přeji
Chtěl bych se optat, jesli někdo neví, jak se v přehrávači KMPlayer nastaví titukly tak, aby byli NAD tim spodním černým krajem, už tad tím špekuliji asi dvě hodiny a pořád nevim na co kliknout, pořád se mi objevují pod tím okrajem a nejdou vidět, a nechci je mít v obraze, teda ano, ale co nejméně, ať mi moc do něj nezasahují. Díky

Změna předmětu, původně: KMPlayer
Změna kategorie, původně: Multimedia (host)

You cannot see the subs outside the movie with overlay. Use VMR9, VMR7 or Haali video renderer. Then during a movie file, just press alt+v.

Yes, I've selected "VMR9 Renderless (HQ Subtitles)" in the "Video processing tab" and the "Alt+V" for the subtitles... and woola!