
Odcizený notebook a Office
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat...
Včera mi byl z kufru auta na parkovišti Ikei odcizen notebook. Pominu skutečnost, že to byla moje velká chyba, teď bych jen potřebovala radu. Když si koupím notebook nový s OS, potřebuji i Office. Ty jsem měla legální a nerada bych je kupovala znova. CD mám, ale všechny 3 licence jsou aktivovány. Jedna v tom ukradeném noťáskovi. Co mám dělat, je nějaká možnost, kromě koupě nových?
Dobrý večer
Obracím se znovu s prosbou o radu.
Dneska mi přišel ten nový noťas.
Potřebovala bych zprovoznit ty uloupené Office. Na noťasu je přeinstalovaná trial verze. Co s tím? To mám vymazat a zkusit tam dát ty své? Mohl by mi s tím někdo pomoci prosím. Mám Windows 7.
Je ta trial verze totozna s tou, kterou jste mela v puvodnim notebooku? Pokud ne, tak bych sel cestou reinstalace Office.
To asi nebude, měla jsem tu pro domácnosti a studenty. Mám nejdříve tuto odebrat v tom přidat a odebrat programy?
Přesně tento problém jsem před pár týdny řešil na NB dcery. Doma máme mj. Office07 pro studenty a domácnosti (3 licence), na NB Asus byla trialka verze Proffesional. Aktivovat ji s/n té domácí verze prostě nejde (že by nefungoval Access a Publisher).
Takže kompletně odinstalovat v Přidat/Odebrat (pak jsem promazal zbylé pozůstatky v adresářích...) a nainstalovat tu domácí verzi.
OK tak já jdu na to ji odinstalovat, jenom nevím kde budu hledat ty pozůstatky v adresářích...
Hodne balastu zustava v Documents and Settings. Jak se tento adresar jmenuje ve Viste a 7 netusim...
A je nutné to odinstalovávat...ten balast, to kdybych ho nenašla...
Tak už jsem Office nainstalila a i zaktivovala po netu. Vůbec se mě to neptalo na nějakou opětovnou instalaci, ale když jsem to kontrolovala, tak hlásí, že produkt je aktivní. Tak snad to bude OK.
Určitě. Nikdo se v tom nimrat nebude; neměl bych obavy.
Děkuji kluci za rady