Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kontrola pravopisu v Opeře

Zdravim.Chci se zeptat jestli umí poštovní klient v Opeře (8.52) český,slovenský pravopis.Když dám skontrolovat pravopis tak mi napíše " KOntrola pravopisu není dostupná.Chcete zjistit více informací o jejím správném nastavení?" A když dám OK ,tak mně to připojí na http://redir.opera.com/www.opera.com/support/tutori als/opera/spellcheck/ , ale já se tam na ty stránce moc nevyznám :.( Dík

[mod]drobná úprava nadpisu a odkazu (anarchist)[/mod]

To píšou na té stránce, odkud jsi to stáhnul:
Use Aspell
When Aspell and one or more dictionaries are installed on your computer, Opera should automatically recognize this on startup.
With a spelling checker installed, you will get a "Check spelling" option in the context menu of all edit fields. When composing e-mail messages, you can also use the spelling check button in the toolbar. To check the spelling of a single word or a portion of your text exclusively, select the text before checking.

Já jsem asi blbej nebo já už nevim.Kliknu na ten staženej .exe soubor.Tam se mi nachvíly zobrazí příkazový řádek a pak "setup -> Aspell not found.Do you want to abort?" .tam kliknu na yes a začne jse to instalovat.Instaloval jsem to i do složky Aspell i od složky Opera/Aspell i čistě do složky Opera ,ale pořád mi to při skoušce pravopisu píše ,že kontrola pravopisu není správně nastavena atd. Fakt už nevim.Já a angličtina nejsme dobrý kamarádi ,tak na stránkach opery toho moc nenačtu.