Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zbytečnosti

Ahoj, mohli by jste mi poradit co je to za programy....Ask Toolbar, G - Force, McAfee Security Scan, NTI Schadow?????Chci je odinstalovat, pokud zjistim že je nevyužívám. Na netu jsem o nich nic nezjistila.A taky dotaz, chtěla jsem odinstalovat Juiceaccess Toolbar, jenže při odinstalaci mi to napsalo : Setup was unable to locate the Productinfo.dll on your system.....c čem je hák?

ten toolbar půjde nejspíš vypnout v hijackthis - zrušením zatržení.
(taky to může být vypínatelné v nastavení jakéhosi freeware/shareware, se kterým se to nainstalovalo)
všechny toolbary považuju za spyware. proto je buď neinstaluju, nebo je dodatečně zakážu/odinstaluju.

nesmysly automaticky spouštěné po startu vypneš v msconfig.exe, nebo lepšími nástroji (starter, autoruns, ten hijackthis...)

ebay: pokud běží v paměti tak ho killni. zkontroluj zda se automaticky spouští po startu, zakaž. pokud nejde odinstalovat, smaž jeho adresář.

no na ploše je ikona......a když zjistim kde je to jako ukoleny....."C:\Users\xxxxxxxxxxxxxxxxx\AppData\Ro aming\Desktopicon\eBayShortcuts.exe" tak tam vlezu a tam je jen config (konfigur.nastavení) a aplikace. žádný unistal nebo neco podobnýho. ani přes přidat nebo odebrat prog...tam to taky není.

Tak to je ale vir (trojan)
http://www.microsoft.com/security/portal/Threat/En cyclopedia/Entry.aspx?Name=TrojanClicker%3aWin32%2 fYabector.B

Na odstranenie pouzi antivirak, skus napr. superantispyware. Alebo to co tam odporuca MS default.htm prip ak mas vista alebo W7 http://onecare.live.com/site/en-us/center/whatsnew .htm

Prip. v dotaze menovany McAfee Security Scan by bolo dobre aj pouzivat, ked uz ho mas a nevies naco to je.

Ne, nikde se neregistrujes. MBAM si jen stahnes, nainstalujes a pustis a na to otestovani na virustotal se nikde neregistrujes. Na virustotal nemusis, zalezi jen na tobe.
Navic se zda, ze to mas opravdu zavirovany. V tomto pripade dostanes lepsi pomoc a rady tady http://www.viry.cz/forum/viewforum.php?f=13&sid=ca a899ad6025d266a3ae761b147829be tam se uz ale musis registrovat. Je to ale zdarma. Budes si muset ale stahnout nejaky skenovaci programky, ale tam ti poradi podrobne a nikdo z tebe nebude delat blba. Viditelne ale svymu pc nerozumis, to poznam i ja, a tak je pro tebe velmi pravdepodobne mnohem rychlejsi a jendodussi cesta bud obnovit win z nejake zalohy (pokud mas) nebo je preinstalovat. Tohle uz tady resis pul dne a vysledek nikde.
Nekdo tam uz neco podobne resil http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=9263 7 a dal jsem nehledal.

ebay neběží v paměti, jen je prostě v pc....

čili nic nebrání jeho smazání ..
anebo běží jiný proces z toho adresáře - vidíš aspoň mezi procesy v paměti co ti teda běží a odkud?
znáš process explorer, starter, hijackthis, combofix nebo cokoli podobného, co ti dá výpis včetně cest ke spuštěným procesům?

na ploše je ikona......a když zjistim kde je to jako ukoleny....."C:\Users\xxx\AppData\Roaming\Desktopi con\eBayShortcuts.exe" tak tam vlezu a tam je jen config (konfigur.nastavení) a aplikace

můžeš mi říct, které hovado ti radí používat průzkumník? proč nedokážeš ani poznat (.exe) program, a řídíš se stupidním popisem bezkoncovkového průzkumníka, že je to "aplikace"? proč si průzkumníkem necháváš vypnout skryté soubory, a nevidíš co máš vlastně za viry v tom adresáři?

upřímně řečeno - zavirované windows takových případů mám úplně kdesi. když se někdo ze všech sil chová jako lama, dobře mu tak. windows ti doopravdy nezaviroval nikdo cizí, ani žádné "samo", to je tvoje práce - tak s tím něco dělej.