Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno wmp 11 nefunguje mi zvuk

prosím vás o radu jak nastavit aby mi wmp přehrávač přehrál dvd disk
hraje mi pouze obraz ale zvuk nefunguje
ostatní disky vd/cd hraji OK
ten disk je originál
mám XP
v dvd přehrávači funguje vše, nechybí mi nějaký kodek v pc?

přečti si to prosím tě ještě jednou. Chci vědět formát zvuku, ne jestli to přehraje (jisteže ano) nebo ne. jak píše MM.. tak tam bude patrně AC3 a buď nemáš na něj filtr, nebo je ffdshow špatně nastaven.