Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blokovat anonymous proxy automaticky

pretoze nejake individum sa ocividne bavi tym, ze tu manipuluje so statistikami, budeme asi nuteni vsetky anonymous proxy automaticky blokovat. 3-[ radi by sme poculi aj vas nazor a preto to urobime formou ankety.
p.s.: u mna maju vacsiu vahu hlasy registrovanych, lebo predpokladam, ze bude manipulovat aj s touto anketou. :-/

No myslím, že je lepšie, keď niekto využije možnosť registrácie a tak má možnosť plnohodnotného písania príspevkov. Na registrácii nie je nič zlé a preto si myslím, že je dobré vhodným nenútivým spôsobom "prinútiť" neregistrovaných k registrácii. Takto by boli hlasy v poriadku, pretože by každý mohol dať jeden hlas. Samozrejme neregistrovaným treba vhodnou formou popísať aké výhody získajú registráciou, aby sa nezľakli. To že nebudú mocť neregistrovaní hlasovať v anketách si myslím, že by nemalo nejako vážne ohroziť túto poradňu. Okrem toho vidieť, že táto poradňa netrpí nízkou kvalitou o čom svädčí aj vysoké percento príspevkov od registrovaných používateľov. TAkže jednoznačne odpoveď na anketu je áno.

vsak toto mame vyriesene. jedna sa ale o proxy, ktore ju neposielaju. a je jedno ci to naprogramujes v php alebo C, lebo aplikacia v C ako CGI takisto dokaze narabat len s http hlavickami ako php. na toto by bol prave dobry java aplet, ktory by si vynutil direct connection. slo by to urobit aj v C++ cez ATL kniznicu, ale nie kazdy pouziva ActiveX. :-p

A proč ne? Pro čtení kdokoliv i co se anonymouse proxy týče (zase se nesmí samozřejmě statistika návštěvnosti tolik prožívat :-) ) a pokud chceš přispívat do diskuzí povolit to pouze registrovaným uživatelům. Jedině kde bych nechal možnost přispívat i neregistrovaným je kategorie OT. Když už má někdo takový problém se registrovat, tak ať si vytvoří pro tento účel email, který bude používat pouze pro registraci na požadovaných stránkách a fórech a nemusí mít strach zneužití mejlu, který běžně používá a nebo je to taková věda?
Taky jsem zřídil zkušebně ve svém fóru některé rubriky pro psaní příspěvku i neregistrovaným a dokonce i bez moderování, ale po pár rádoby žertovných příspěvcích jsem od úplného bezvládí, tj. moderování upustil.

Craft

Neregistrovanym hlasovat ne, ale ptat se a odpovidat bych nechal, protoze jinak to poradna.net muze zabalit. Bude pak fungovat jen jako mala komunita registrovanych uzivatelu. Nemylim, ze tohle je cil realizacniho tymu. Ale mozna se pletu.

PrasatkoPee