Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem otevření odkazu v části stránky

zdravíčku, prosimvás potřeboval bych poradit,

dělám, nebo spíše zkouším dělat stránky, a narazil jsem na překážku. V levé části strány mám nějaké odkazy, a v pravé div ve kterém bych chtěl tyto odkazy otervírat, aby se celá stránka nenačítala znovu, ale načítalo by se jen to co by bylo pod tím odkazem do toho divu.

děkuju moc za rady, chtěl jsem do toho divu dát object a v něm to otvírat, ale nějak sem se do toho zamotal - nevím jak to v tom odkazu nasměrovat. poradíte mi někdo jaké mám možnosti?

děkuji moc

no framy jsou nevalidní? toto je ta stránka detail_cz.html v levé části je plánek podlaží, a v pravé části chci otevírat fotky, ke každému pokoji budou tak tři, a chtěl jsem je dát do zvláštního html, a to otevřít v tom divu, tam bych měl skrolovátko a mohlo by se prohlídnout všechny fotky. nemátě běkdo nějakej lepší nápad jak to vyřešit?

Místo do <div> to můžeš načítat do <iframe> to snad validní je. U odkazu musíš uvést cíl, ve kterém se to má otevřít (jak u rtoho div, tak u iframe).
Ale je to mnohem horší řešení, než načítat celou stránku a dejme tomu v <iframe> mít v každé menu. Když dáš někomu odkaz na tvé řešení, otevře se mu stránka bez menu (pouze ten načítaný obsah), nebo nebudeš moci dávat odkazy a budeš vysvětlovat: "Vlez na xxx.cz, tam klikni na xxx, tam zase klikni na xxxx..." Otrava.
Řešení menu v <iframe>. najdeš na:
menu_iframe

Má své výhody a nevýhody.
Dvě největší výhody spatřuji v tom, že menu je v jednom souboru a když je potřeba něco změnit, stačí editovat jeden soubor. Další výhodu vidím v tom, že se můžou dávat odkazy.
O nevýhodách psát nebudu, abych si to nepokazil, snad jen, že kvůli PR je lepší mít odkazy na všech stránkách.