Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co je ta krabička na zvukovce?

Nevíte někdo co je ta krabička na tý zvukovce ? Mají to jen verze X-Fi Fatality a Elite Pro.
[creative.jpg]

Jěště bych se chtěl zeptat na dvě věcičky :
1) ke kterým verzím se dá zapojit gramofon (bez předzesilovače).
2) Když tu kartu propojím digitálně s AV zesilovačem 5.1, tak jaký bude zvuk u her např. FEAR, a v jakým formátu ?
Dík

[mod]Upravený názov (pôvodne: "Co to je ?") (los)[/mod]

Jak uz tu bylo napsano, predzesilovac musi mit mnohem vetsi citlivost. Navic pokud bys magnetodynamickou prenosku pripojil primo, tak bude signal strasne zkresleny (silne vysky, zadne basy). A nevim o zvukove karte ktera by umoznovala nastavovat ekvalizerem charakteristiku signalu na vstupu.

stáhl jsem si komplet návod instalace a určitě se do toho nic nedává - tedy není to na žádný konektor. Podle mne to stíní nějakou součástku či celý obvod, který je náchylný proti rušení z pc. Že by to bylo jen tak pro "efekt" tomu moc nevěřím, dneska se šetří na každém šroubku. A taky je to úplně na kraji tišťáku, což by mohlo napovídat, že tam bude něco citlivého.

pokud vím tak výstup typického gramofonu je na úrovní maximálně 0-5milivoltů. jako základ pro vstup do hudební věže nebo do počítače přes audio-in konektor potřebuješ signál 0 - 100milivoltů, bez zesilovače pro gramofon /se zesílením zrhuba 20x/ to neuděláš.