Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit noťas, aby se nevypnul

Zdravím.

Mám novej noťas. Do dneška jsem používal pouze stolní PC, takže něco takového jsem řešit nemusel.

Pc bych chtěl využívat zároveň i jako stolní PC tím způsobem, že do něj napojím monitor, klávesnici a myš. Jak mám ve win 7 nastavit, aby se noťas po "zavření" displeje nevypnul, ale šel klasicky dál a já tak mohl pracovat ne ne displeji noťasu, ale na na monitoru?

Cau hele už sem na to nějak asi i přišla ... pokud maš win 7 64 bit tak jeď takhle==> ovládací panely > možnosti napájení > (vybereš jaký režim chceš (rovnováha, úsporný, vysoký výkon)) klikneš na změnit nastavení schématu > změnit pokročilé nastavení napájení > najdeš možnost TLAČÍTKA NAPÁJENÍ A KRYT > otevři a poté vyber > AKCE PŘI ZAVŘENÍ KRYTU ... po tomhle všem si nastavíš jen obrazovku ... parkrat to blikne ale slibuju že to pojede :)