Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virtuálna pamäť

Chcel by som nastavit aby sa virtualna pamat zacala pouzivat az po zaplneni RAM. Vraj sa to da niekde v registroch. Neviete niekto kde presne? Alebo nie je na to nejaky program?

[mod]drobná úprava nadpisu (anarchist)[/mod]

Připouštím, že za to může OS, který s pamětí špatně hospodaří. Ale bohužel se stává, že je virtuální paměť potřeba :-|

Fakt, že za to může OS, je uživateli k ničemu - ten chce, aby software šlapal a ne OS tuhnul. A protože swp v ramce bude imho(j.) rychlejší než na disku, nevidím v takové "berličce" nic špatného.