Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Najednou nelze spustit Word

Předem upozorňuji, že se pokuším radit po telefonu a nevidím, co se tam děje.

Na malém obecním úřadě se 3 PC -všechny WinXP prof + MS Office + AVG - vše legální.

Na 1 z těch PC nelze spustit word. Včera šel, dnes ne. Jen to problikne a nic se nestane.
Restart PC nepomáhá. V Prohlížeči událostí je pouze 1 červená něco ESENT číslo 490, ale časově nesouvisí s pokusem o spuštění wordu.
V AVG v Nálezech není za posledních 10 dní nic. Pravidelný test také nic nenašel.

Problém je vyřešen.
1) vždy se ujistěte, že úřednice nemá někde poblíž druhý displej (třeba i vypnutý a na vedlejším stole) který neumí používat.
2) neslibujte, že když vám to dovezou domů, že to přes víkend zvládnete ( když nevíte o tom druhém displeji )