Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Záruka na opravu?

Jaká je záruka na záruční opravu?
Uvedu příklad: Před 3 měsíci jsem dával na reklamaci myš Genius - špatný snímač, řešeno opravou - výměna snímače. Nyní je pár dní do konce záruky (24 měsíční) a snímač zase odchází. Tuším ale tam musí být nějaká záruka i na tu opravu, tuším půl roku nebo kolik, takže když mi za 14 dní přestane zase jít, a už bude po záruční době na myš, tak by mi ještě měla platit nějaká ta záruka na opravu a zase by mi to měli dát grátis do pořádku ne?
Jak přesně je ta doba dlouhá? Nějak to v zákoníku nemohu nalézt.

[mod]Uzamčeno. Autor dotazu nemá nic jiného na práci, než neustále rušit příznak Vyřešen u tohoto jednoznačně zodpovězeného dotazu. Jde o chorobnou touhu neustále na sebe upoutávat pozornost. (anarchist)[/mod]

Predĺženie záruky od prvej reklamácie platí len vtedy ak je reklamovaný výrobok vymenený za nový. Inak platí všeobecne: Doba bezplatnej záručnej lehoty po dobu XXX mesiacov (stanovuje poväčšinou výrobca) plynie od dátumu zakúpenia výrobku. A po tretej reklamácii toho istého výrobku má zákazník nárok pýtať si naspäť finančnú čiastku za zakúpenie výrobku a reklamačné oddielenie musí vyhovieť. :>:

Ta Microsoft Wheel Optical má řadu nevýhod

1, špatně tvarovaná - držení v ruce fakt nic moc
2, nejezdí po holém stole - potřebuje podložku - právě proto leží kopnutá pod stolem a nikdo ji doma nechce. To už mi i ta prach obyčejná kuličkovka Genius je sympatičtější.

1. Tvarovaná je dobře alespoň pro mě. Každý má ale jiný vkus na tvar no dejme tomu. Je to jako s babami.
2. Jezdí po stole úplně v pohodě.Jezdím s ní už půl roku po obyčejné dřevěné světlé desce a snímá v pohodě,lepší ježdění než s podložkou.

Ten tvůj Genius je už na pohled jako krysa a ne myš a držet ji v ruce je jako držet něčí ocas.