Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Nastavení priority připojení. Router ZYXEL P660HW-T3 v2.

Zdravím, mám menší problém, pokud se více klientů připojí na tento router bezdrátově (WiFi). V podstatě stačí jeden, který síť vytíží na maximum. PS: nejen bezdrátově, klidně i kabel v portu 4.

Nastane poměrně velký problém. Připadá mi jako by ten router nestíhal, nemůžu pingnout, odpojí se icq, nejede web. Jakmile vypnu Wi-Fi, hned se to zlepší, spraví.

CPU usage: cca 60% při zatížení
Memory usage: 60%

Můj PC je připojen do portu 1, další v portu 4 a IPTV v portu 3.

Potřebuji aby můj PC měl nejvyšší prioritu. Lze to nějak nastavit u tohoto routeru? Kde to mám hledat? New QOS?

Díky za radu, případně doplním info dle potřeby, díky

Takové shrnutí jak jsem dopadl....

Telefonát směr O2, popis problému atd...Přijel technik, neviděl v ničem problém. Bodejť otevřel seznam.cz a rychlost.cz ...

Tak jsem ho trošku usměrnil, nechal tu nový router... Huawei či co.. tak uvidíme jak to bude fungovat, vím že ten Zyxel je asi na jiné úrovni, ale nebudu zbytečně investovat, když to může být zadarmo, že?

Mám tedy nový router se zárukou, jakmile to nebude fičet, volat O2. Dostanu nový router ... takový začarovaný kruh.