Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet - někdo se napojil?

Ahoj. Mám trošku trapný dotaz. Pc nerozumím takže to napíšu laicky.

Máme připojený internet pomocí nějakého kabelku co vede z chodby /panelák/. Nevím jaký druh to je takže přesně nemůžu říct. Dneska tu byla sousedka, že si potřebuje něco zjistit na internetu tak jsem ji pustila. Během pěti minut šla ( říkala, že potřebuje nějaký dú nebo co). Pak jsem šla na pc já a pořád se mi objevovala bublina s žlutým trojúhelníčkem , že mi Ip adresa koliduje blabla bla už nevím jak přesně...no, že ji má ještě někdo jiný. Tak jsem zavolala na technickou a tam mi řekly to, co jsem už teda věděla ( prostě někdo se napojil a má stejnou ip). Změnil mi ji ale teď mě jako docela v hlavě dere to, že co mi s tím udělala? Manžel mi před chvílí řekl, že chtěla jít na internet k nám už včera a , že mu říkala, že potřebuje nějakou ip nebo něco.. Nemohla si tu mou Ip "opsat" a nějak se napojit? Je to nebezpečné??? Co teď?

No proč ne? Za našima děckama taky chodí kamarádi a kamarádky na počítač, ale IP adresu mi nešlohnou a i kdyby šlohli, tak jim bude k prdu :-) (10.40.0.1 - 10.40.0.254) :-D