Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno TotalCommander - jak změnit konfigurační soubor?

Jde o to, že mám služební PC s WinXP SP3, kde nemám administrátorské oprávnění, administrátor mi tam nainstaloval TotalCommander, ale soubor WINCMD.INI je ve složce Windows a já nemám oprávnění měnit soubory v této složce, takže si nemůžu ten TotalCommander ani nakonfigurovat. Můžu si teď já nějak změnit bez pomoci administrátora umístění toho souboru WINCMD.INI ??? Respektive můžu donutit TotalCommander, aby si bral svoji konfiguraci z jiného souboru WINCMD.INI a původní soubor WINCMD.INI, který je ve složce Windows, zůstal přitom nezměněn?

Aha, jak by měl vypadat ten parametr? Mám ve složce "totalcmd" ještě jeden WINCMD.INI "C:\totalcmd\WINCMD.INI", jak tedy napsat ten parametr v zástupci, aby se používal WINCMD.INI ze složky "totalcmd"? V zástupci mám nastaveno: "C:\totalcmd\TOTALCMD.EXE".

Pokud chceš TC spouštět s jiným Wincmd.ini, tak ho spouštěj s parametrem /i=cesta_k_wincmd\WinCmd.ini.
Pochopitelně, za to "cesta_k_wincmd" si dosadíš cestu ke svému Wincmd.ini. Můžeš u toho využít proměnnou%COMMANDER_PATH%, která odkazuje na adresář TC. V tvém případě bude tedy celý příkaz ke spuštění Total Commanderu vypadat takto:
C:\totalcmd\TOTALCMD.EXE /i=%COMMANDER_PATH%\WinCmd.ini

Alebo pridaj do wincmd.ini tento riadok:
UseIniInProgramDir=7

This variable will only be read if the wincmd.ini is located in the same dir as the program. It must be put in wincmd.ini directly, RedirectSection has no effect on this variable.
It is the sum of the following values:
1: Use wincmd.ini in program dir if no other location is set via registry or parameters
2: Use wcx_ftp.ini in program dir if no other location is set via registry or parameters
4: Override registry settings (but not command line parameters)

Program tam není standardně nainstalovaný, je pouze zkopírovaný, složka "totalcmd" je zkopírována do rootu disku C. Do všech složek mám přístup, ale soubory a názvy složek umístěné ve složce Windows a v rootu disku C nemůžu nijak měnit.
Jinak návod od "Pytlík" pomohl perfektně.