Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uživatelské účty - jejich nastavení

Zdravím. Chtěl bych o radu, jak nastavit uživatelské účty ve Win. XP Prof. budou tam 2–3 účty y jde mi o to, aby byl každý soukromí, tz., aby se z jednoho účtu nedalo dostat na soubory druhého, tzn. ani do Programu files, kde by se daly prohlížet různé soubory, např.: historie ICQ, ... . A aby si každý uživatel ve svém účtu mohl dát na plochu jakokoliv ikonu bez toho, aniž by se objevila v jiném účtu a to platí i o smazání ikony. Jak na to? díky moc.

Ja osobne mam zkusenost se SW, ktery po spusteni musi zapisovat do registru. Vysledek byl ten, ze jsem musel zjistit veskere vetve a rucne jim nastavit opravneni.

Sice jsem to zmnenou nezkousel, ale myslim si, ze zmenou uctu dojde i ke zmene opravneni v editaci registru. Takze rucni zasah je nutny.

ale to přece neznamená že je program nefunkční. :-) Stačí přidat práva, u 95% aplikací stačí najít v HLKM/Software jméno firmy nebo aplikace, práva na adresář programu řeší totéž u souborů (některé opravdu staré programy chtějí ještě .ini soubor v adresáři Windows). Je to otázka 2-3 minut.