Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HW na poznámky

Občas člověk potřebuje udělat nějakou tu poznámku nebo napsat pořádnej kus textu i s obrázkama. Nejjednodušší je to logicky na papír, ale jsme "kluci od počítačů". Máte nějakou preferovanou a vyzkoušenou metodu spolu s HW?

Sám mám PDA (Acer n10) a na rychlý poznámky to fakt není, nejsem spokojen s citlivostí a nikdy jsem se navíc nenaučil to spec. písmo - i když převod psanýho textu do "počítačovýho" :-) není podmínkou. A psaní na té SW klávesnici není taky zrovna rychlý.

Dnes jsem narazil na recenzi relativně zajímavýho HW: http://www.pctuning.cz/index.php?option=com_content &task=view&id=6571&Itemid=35 Co na to říkáte? Máte nějakou zkušenost s tímhle nebo podobným HW? Nebo jiný řešení?

Pavel

P.S.: Nechte to v kategorii pokec, jde tu spíš o postřehy a nápady.

Kus papiera ma oproti tomu takemu "HW" vyhodu, ze sa da poskladat na velkost par cm a vlozit do vrecka alebo penazenky, chcem vidiet ako ten kus HW vlozis do penazenky :-) Papier navyse takmer nic nestoji a pise sa nan rychlejsie ako do nejakeho "HW". Ja pouzivam ako blbecnik kus papiera v penazenke, ma to vyhodu aj taku ze si spomeniem na to co je na nom kedykolvek otvorim penazenku (niekolkokrat za den) :-)
Na kriticke pripady (aby som "nezaspal" nejaky termin) si nastavujem budik na mobile (nastavenie mi trva na mojom mobile ca. 5 sekund).

//este perlicka: v pred-predchadzajucej firme nam trvali porady 2x dlhsie, odkedy si sef kupil PDA (kym tam nieco naklepal tak polovica ucastnikov porady uz mala zavrete oci a driemala :-D)

V odkazu je diskuze, odkud jsem bez dovoleni vytrhl: "A co toto řešení: Přednáška nebo schůzka, předemnou PDA v kolébce, před kolébkou Bluetoth klávesnice s pěti řadama kláves (bez problému píšu diakritiku a čísla), a když potřebuji něco nakreslit, beru PDA do ruky a kreslím stylusem na obrazovku."
Sam jsem si koupil nekolik ruznych PDA, (starsich, jinak bych to neutahl:) abych si vybral, co mi sedi. Zustal jsem u palmOS, koupil jsem m515 na inzerat za 2500. Ted uz jsou i za 1500. A klavesnice, ktery stavaly pres 5000kc se ted vyprodavaji za 45-190kc. Ted jsem si jeste dokoupil IBM Workpad c3 za 350kc. Protoze je monochromatickej, vydrzi nekolikanasobne dyl, nez barevnej. A lidi jsou zblbli z barvy a multimedii, proto za 350 8-)
Tady je odkaz/reklama? na klavenici
show_item.php
k tomu patricny palm a vlezu se do 1000kc.

Ja jsem ji koupil od dicoty za 45kc + 100kc postovne, balne. Je na ni napsano pro palm m505, m500 & m125. Ale jde jen o konektor, nic jinyho. Ten clovek, co je prodava v mnou uvedenem odkazu uvadi, ze je i pro Palm Tungsten T, T2, T3, W. Jestli ma Palm Tungsten C stejny konektor, tak predpokladam, ze by to mohlo fungovat a on to IMHO neuvadi jen proto, ze nepredpoklada zajem o zdvojeni klavesnic? Nebo by se hadaly drivery?
Proc to za tech 190kc nerisknout? Navic, kdyz palmy s OS > 5.0 jsou prece jen emulatory palmu s OS < 5.0 :-D

Hojně využívám upomínky v telefonu, když mám někomu něco přinést, někam volat, něco udělat, cokoliv nezapomenout, rvu upomínky do telefonu. Třeba i to, že mám v batohu svačinu, v práci jsem schopen na to zapomenout a koupit si jinou a tu z domu si přinést zpět domů.