Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pár tapet

Inspiroval jsem se dredem s vašima tapetama na ploše
a rozhodl jsem se dzignout tady pár svých oblíbených tapet.
Konečně internetbanking Spořitelny a stránky Webzdarma už fachčí,
takže jsem si splnil úkoly :-).
Na výslovnou žádost AZORa jsem musel do kolekce zahrnout i jeho
favoritku Veroniku Zemanovou, ovšem musel jsem krutě filtrovat
"naked level" jejích tapet :-D.
Máte-li nějaký podobný výběr, podělte se, kvalitní tapety jsou moje slabost.

!Tapety!.zip
ostatne->pokec (IgorK) (Fuente)

a ty víš, že je to štítnou žlázou?

a i kdyby, tak pochybuju, že ta štítná žláza má takovej vliv na mozek, aby se člověk začal chovat jako nestoudné hovado :-/

btw, na úpravu funkce štítné žlázy jsou léky, takže do takhle obludných rozměrů to dojít nemusí (kdyby to náhodou mělo být tím)