Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik jste utratili za počítače v životě?

Při úklidu sklepa jsem narazil na počítačový šrot a tak mě napadlo kolik v tom můžu mít peněz. Vzal jsem tužku do ruky a počínaje Didaktikem, tiskárnama, vypalovačkama jsem to sepsal a spočítal. Vyšlo mi neuvěřitelných 150 000. A pak se divím kde ty peníze jsou:-D:-D:-D Za to jsem mohl mít auto a nebo hafo :beer::beer::beer::beer::beer::beer:
Tak by mě zajímalo jestli jste na tom taky tak nebo mám přibrzdit:?: a peníze radši vrážet do něčeho rozumnějšího?

Prvni Atari 800 XL - tehda 1050 bonu (tzn.x 6 KC) + kazetak (200 - 300 bonu?? uz nevim)
Prvni PC P90, 8MB, 1G HDD, 15" monitor - 55.000 Kc
a pak uz skladacky - Cel566, Cel 2.4 atd.

Jinak co se tyce HiFi, to jsem menil vzdy co cca. 2 roky.
Prvni vez Technics 404 - 20.400 Kc a dalsi uz opet jenom skladacky (ty v celku se spatne prodavaji).
Pak uz receiver Technics 580?? cca. 10.000, deck Technics 474 cca. 7.400, CD Technics 570A cca. 5.500, bedny Tannoye 631, Yamahy a Pioneery (ceny uz nevim).
A ted receiver Technics SA-AX 6 - 19.700, CD + deck zustal, video Panasonic 630? cca. 7.000, DVD Pioneer 575A 7.000??, TV Panasonic (typ ted nevim) cca. 17.000.

No jak tak koukam, je v tym utopeno hrubo chechtaku.