Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna HP Photosmart C5280 All-in-One

Zdravím všechy. Mám problém s výše uvedenou tiskárnou. Po zapnutí se na Displayi napíše hláška: "Tiskové kazety-pokyny naleznete v dokumentaci tiskárny." Dokumentaci jsem prošel a nic nejzistil. Setkal jste se někdy někdo s tímhle problémem? Může to být stářím kazety? Černou mam do roku 2011 a ta barevná která je tam nová má na sobě napsáno July 2010. Proto si myslím, že mam ještě měsíc čas. Díky moc za odpověď!
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Dobrý den, mám tiskárnu už spoustu let a jsem maximálně spokojená, jen poslední týden se mi nějak rozbila. Na monitoru se mi ukazuje "OTEVŘETE DVÍŘKA, UVOLNĚTE UVÍZNUTÍ V DRŽÁKU A POKRAČUJTE STISKNUTÍM TLAČÍTKA OK". Tiskárnu jsem skoro rozebrala a uvíznutého tam nic není. Máte s tím někdo zkušenost?

No to mas asi taku istu smolu ako ja.
Stalo sa to minuly tyzden. Po zapnuti, tlaciaren hybe so vselicim, ale od minuleho tyzdna trochu viac rachotila a nakoniec napise, ze je zablokovany vozik, otvorte dvierka a odblokujte vozik alebo nieco podobne. A viac sa neda nic robit, len vypnut tlaciaren.
Kedze tlaciaren mam niekolko rokov a vzhladom na cenovu politiku HP predpokladam, ze sa neoplati ju davat do opravy, tak som tlaciaren otvoril a pozrel co je vo veci a nasiel som. V pravej casti dolu, vedla miesta, kde parkuje vozik sa nachadza taky presmykavac s tromi kolieckami a to jedno, co je nalisovane na oske prasklo. Moc neverim, ze sa mi ho podari zlepit a nove asi na 100% nezozeniem, tak uz pozeram, ktoru tlaciaren si kupim ako dalsiu.

Teď právě řeším ten samý problém s přesmykavačem. Jelikož je tvoje odpověď staršího data, můžeš mi prosím tě sdělit, jestli jsi ho sehnal? Pokud ano, tak kde. Prosím, napiš mi na můj mail- jardaformanek@seznam.cz -, budu ti za odpověď moc vděčný. Dík a ahoj. Jarda