Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se startem PC

Dobrý den,
mám problém. Chtěl jsem zapnout PC ale nic se nestalo, ani se nezapli vetraky, proste zadna reakce. Na desce mi sviti dioda na znameni ze do ni proud jde, uz jsem zkousel prendat ramky, vymenit zdroj, vyndat baterku, domacknout chipy, kondenzatory jsou taky v poradku i pastu jsem doplnoval. Myslim si ze je spatna deska ale chtel bych nazor jeste nekdo...

Diky za odpoved..

Skrat vidis okom, ked nejaky kabel zo zdroja sa dotyka kejsu. A pre tie co nevidis okom tak poodpoajas od zdroja vsetko nepotrebne (disky atd) aby sa vylucil skrat v nich. Da sa to aj zmerat ohmmetrom ale to tu nebudem zbytocne rozvadzat.

Ked to odislo pri burke tak pravdepodobne je odpaleny zdroj, a moze byt ze odpalil aj dalsie komponenty, ktory komponent tazko povedat mohol odpalit aj uplne vsetky komponenty.