Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přepínání signálu do monitoru

Dá se přepínat signál do jednoho monitoru střídavě ze dvou počítačů?
Oba jsou spuštěné, z každého vede jiný kabel (D-SUB+DVI-D) do jednoho monitoru.
Zatím to dělám tak, že buď druhý vypnu. A druhý způsob rychlejší?, ale šetrnější pro disky a pod. ovládám tak, že dám v nastavení vypnout monitor za 1 minutu - počkám a aktivuji druhý patřičnou klávesnicí nebo myší. Funguje to a já se ptám, dá se vypnout monitor bez té jedné minuty? Třeba klávesovou zkratkou. Ono se totiž musí makat rychle nebo zase přestavět nastavení pro vypínání na delší čas a to je ve W7 pěkně zanořené. Ve W98 a pozdějších je to lepší.

V manuálu máš popsané ovládací klávesy (tlačítka) monitoru. Jedno z nich bude Source či Input (nebo i jinak), které po stisknutí "cykluje" (volí) jednotlivé vstupy. Prostě po zmáčknutí vybereš buď DVI nebo D-SUB. Já bych si ten manuál stáhnul, ale nějak ho nemůžu najít...