Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik měsíčně dat z netu?

Ahojky
Zítra budu šťastným majitelem netu od Karnevalu 2 Mbit/s s limitem 20 GB ale nevím jestli mě to bude stačit na občasné sosnutí filmu a na časté browzdání po webu.

Kolik za měsíc natáhnete dat? a jaké máte připojení

Tak jo.
Já když intenzivněji serfuju třeba 10 hodin denně, tak není problém přenést cca 300-420 MB za den, což za měsíc je až 12 GB čistě prohlížením webu. Spíš ale méně málokdy serfuju tak intenzivně, průměrně denně probrowzdám tak 100-120 MB.
Hodně mi žere netové rádio Evropa 2 128 kbps, které třeba dneska bylo zapnuté přes 9 hodin. Rádio za den udělá těch 500-600 MB jako nic.

Celkový průměrný download za měsíc mám teda kolem 40 GB. Linka 500 kbps garant.
Loni jsem na 300 kbps lince udělal rekord - 67 GB za měsíc.

Co porád máte s tim prumerem? Imho jsou ankety od toho, aby kazdej hlasovat podle svého "imho" a nezahrnoval do toho objektivitu ci nejakej prumer. Imho pokud Mirek stáhne 70GB, tak by mel hlasovat pro posledni možnost a je fuk, že ti to připadá hodne/málo/mimo prumer.
// omg, 4 shodné názory s Mirkem... mozna bych s tim mel neco delat :-p

Já mám také neomezený s slušně rychlý net. Pouze však browsám a stahuji e-maily, občas nějaký ten prográmek. Vycvičen z modemu, nestahuji nic velkého. Pokud to je nad 10 MB 3x si to rozmyslím. Ono je to ale i o tom, že mám malý HDD.
Zatím jsem se (3 roky) do 500 MB/měs vždy vešel. Čili i kdyby k tomu bylo 10 filmů/měs, určitě by se to vešlo do těch 20 GB (ale někdo může chtít těch filmů 60, každý den 2). :-)

Eurotel CDMA - 4PC v síti (+občas notebook)
Průměr za 24 hodin je 1 - 1,5GB.
Čili v průměru nějakých 35GB měsíčně.
Takže když odečtu ty ostatní počítače, tak myslím, že bych s 20GB měsíčně asi vystačil.
A to sem tam něco stáhnu přes uTorrent.