Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik měsíčně dat z netu?

Ahojky
Zítra budu šťastným majitelem netu od Karnevalu 2 Mbit/s s limitem 20 GB ale nevím jestli mě to bude stačit na občasné sosnutí filmu a na časté browzdání po webu.

Kolik za měsíc natáhnete dat? a jaké máte připojení

Já mám také neomezený s slušně rychlý net. Pouze však browsám a stahuji e-maily, občas nějaký ten prográmek. Vycvičen z modemu, nestahuji nic velkého. Pokud to je nad 10 MB 3x si to rozmyslím. Ono je to ale i o tom, že mám malý HDD.
Zatím jsem se (3 roky) do 500 MB/měs vždy vešel. Čili i kdyby k tomu bylo 10 filmů/měs, určitě by se to vešlo do těch 20 GB (ale někdo může chtít těch filmů 60, každý den 2). :-)