Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem (GTX460) 768MB vs. 1GB

Nazdar , oplati sa zobrat GTX460 1Gb?? cital som kopu recenzii a medzi 768 a 1GB bol rozdiel mozno 2Fps .. neviem 768 je dost lacna a idu na nej aj nove hry na vysoke detaily ale 1GB je stale 1GB a ma aj 256bit zbernicu.. neviem ktora sa podla vas oplati viac??

to přece záleží na tom, v jakém rozlišení chceš hrát a potom jaký máš rozpočet. :-)

Obecně: levnější GTX460 je na úrovni/lehce nad úrovní HD5830, a hodí se pro nižší rozlišení, GTX460 1GB je pak o kus výše (ale i cenově) a HD5830 odskakuje už znatelně a je někde mezi 5830 a 5850 a navíc tolik "nevadne" s vyšším rozlišením a vyhlazováním, právě díky širší sběrnici.