Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vykon 5870 2GB VAPOR-X ?

Ahoj vsem , dnes jsem si zakoupil novou grafiku od Sapphire ATI HD 5870 2GB VAPOR-X (verzi Toxic bohuzel uz nikde nemely) A odinstaloval jsem ovladace, vyjmul starou 4850ku a dal si novou - zapl jsem pc, nainstaloval nove drivery a zapnu COD4 dam si 1280x1024 a vse na max a mam max 170 FPS????? WTF?! 250 fps jsem mel na rozliseni 1024*768 na 512!!!!!mb 4850ce - v cem je chyba???? V nedostatecnem taktu procesoru? Nebo to chce reinstal celeho windowsu kdyz jsem dal takovou dulezitou novou cast PC????

zelezo mam zde -

cryptloc
Změna předmětu, původně: Vykon 5870 2GB VAPOR-X ???? (rh)

chci se zeptat jeste na jednu vec - reinstaloval jsem si windows, nainstaloval nejnovejsi drivery na chipset, ovladace na grafiku, zvukovku... Pote udelam test na 7ckach vyhodnoceni systemu a mam grafiku jen 7,2 ohodnocenou!!! Pritom pri posledni instalaci 7,8! V cem muze byt problem???

Nechaj ho nech sa ten windows ukludni trochu par minut a ohodnot to znova.
Moze to byt aj verziou ovladaca alebo nespravnymi ovladacmi.
Moze byt aj ze ti teraz nieco vytazuje grafiku alebo PC (nejake programy na pozadi alebo co)
Moze byt ze si nieco nastavoval v BIOSe a podtaktoval tam nieco.
Moze byt ze windows mera blbost. Grafika sa testuje napr. 3Dmark-om. Nie haluzami vo Windows naprogramovanymi mekvosoft studentoprogramatormi.

jeste mam jednu otazecku - po novem reinstalu winu mam nacitani windowsu + spousteni napr. media playeru strasne pomale. Proste driv jsem mel 7cky nacetle behem chvilicky, ted se to strasne tahne. Predtim jsem nikdy problem s 4850kou nemel, vse bezelo jak melo. Muze byt na vine zdroj, nebo procesor? HDD, RAM apod - vse v normalu jako vzdy. Vse se stalo az po instalaci me nove 5870ky

Jeste jedna vec - kdyz nic nedelam tak mi procesor mistne vyskakuje az na 30% vykonnost... Netusim proc

Tak tam snad máš něco jako Správce úloh/ procesy a vidíš co ti "vyskakuje".(který proces)
Povypínej všechny kraviny spouštěné Po startu a bude ti to nabíhat normálně.
Zdroj máš jaký, čí?
A mimochodem ten test jsi 3DMark 06 udělal? S jakým výsledkem – body?

to co jsem mel vzdy na pozadi mam porad na pozadi - jak rikam nikdy jsem problem s tim nemel, az po instalaci nove grafiky... Zdroj mam Fotron II BlueStorm 500W

v 3d marku vantage jsem mel pouhych 16 000 bodu na grafice - pritom by mela dosahovat 18 000 bodu dle ostatnich testu... Zkusim to projet jeste jednou, ale nemyslim si ze nejaka zmena bude patrna

panove mam jeste jedne problem s obrazem - monitor mam plne funkcni ASUS VW222S doted fungoval skvele - bohuzel mi ted sem tam zacinaji pres monitor behat jakkdyby linky - takove sumeni - ne furt ono to prestava kdyz neco zacnu delat jineho na obrazovce... Dela to i u her. Nevite cim to muze byt?