Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jaký notebook do 20.000,- Kč pro hraní GTA4

caute prosim je tu nejakej odbornik pres notebooky?? potrebuju poradit s timto notebookem http://www.top-notebook.cz/sony-vaio-vgn-aw21mh-cz -os.html?cr=zbozi. chtel bych herni notebook do 20 000 nejlepe za 18 000 nemusi byt znackovy ale chtel bych aby rozjel bezproblemove GTA 4.. aby se neprehrival a aby se s nim neco nestalo kdyz budu hrat 2 hodiny vkuse GTA 4. dekuji za radu ahoooj

Trochu přemýšlet při vytváření dotazu...
Změna předmětu, původně: prosim poradte mi s notebookem
Změna kategorie, původně: Software (host)

herni notebook do 20 000

To si protiřečí. Buď herní notebook nebo notebook do 20 tisíc

aby rozjel bezproblemove GTA 4

To je problém pro většinu notebooků

aby se neprehrival

To je taky problém herních notebooků - přehřívají se a větrák ti bude nonstop řvát na 100%

kdyz budu hrat 2 hodiny vkuse GTA 4

Předpokládám, že budeš hrát jen, když budeš ho budeš mít zapojený v zásuvce. Jinak se vybije do půl hodiny.

Opravdu "herní" notebooky začínají přibližně někde na 40000Kč. Ale jestli s sebou chceš tahat 6 kilový krám? Levnější už bude koupit si dva stolní počítače na dvě destinace, mezi kterými se pohybuješ :-).

diky za rady ale jeste se chci zeptat kdyz bych si koupil ctyrjadro s procesorem 1.6 ghz nebo si radsi koupit dvoujadro s procesorem 2.6 ghz?? zajimalo by me jaky notebook z techto je na hry asi tak nejlepsi :

Tento:

Procesor (CPU): Core2Duo P8800 2.66 GHz
Operační paměť (RAM): 4096 MB DDR2
Pevný disk (HDD): 1000 GB Dual Hard Drive (2 x 500 GB SATA 5400rpm)
Optická mechanika: DVD±RW Double Layer LightScribe - vypalování obrázků pomocí Laseru
Grafická karta (VGA): ATI Radeon HD4650 2304 MB TurboCache
Display (LCD): 17.3" TFT WXGA+ BrightView, rozlišení 1600 x 900
Síťové karty: 10/100/1000 Mbps, WiFi 802.11 a/g/n
Zvuková karta: ano, 2x reproduktory Altec Lansing
Porty: Webcamera, 4xUSB, eSATA, ExpressCard, HDMI, VGA, FireWire, čtečka karet
Operační systém: Windows Vista Home Premium ( jazyková mutace dle instalačního COA štítku )
Ostatní: VYNIKAJÍCÍ NOTEBOOK S NOVÝM DESIGNEM

NEBO tento? :

Procesor (CPU): Core i7 720QM 1.6 GHz
Operační paměť (RAM): 4096 MB DDR3
Pevný disk (HDD): 640 GB Dual Hard Drive (2 x 320 GB SATA 5400rpm)
Optická mechanika: BLU-RAY/DVD±RW Double Layer
Grafická karta (VGA): nVidia GeForce GT230M 2816 MB TurboCache
Display (LCD): 17.3" TFT WXGA+ BrightView, rozlišení 1600 x 900
Síťové karty: 10/100/1000 Mbps, WiFi 802.11 a/g/n, bluetooth
Zvuková karta: ano, 2x reproduktory Altec Lansing
Porty: Webcamera, 4xUSB, eSATA, ExpressCard, HDMI, VGA, FireWire, čtečka karet
Operační systém: Windows 7 Home Premium ( jazyková mutace dle instalačního COA štítku )
Ostatní: NEJNOVĚJŠÍ 4-JÁDROVÝ PROCESOR CORE i7, BLU-RAY MECHANIKA¨

NBO tento:

Procesor (CPU): Core2Duo T6600 2.2 GHz
Operační paměť (RAM): 4096 MB DDR3
Pevný disk (HDD): 640 GB Dual Hard Drive (2 x 320 GB SATA 5400rpm)
Optická mechanika: DVD±RW Double Layer LightScribe - vypalování obrázků pomocí Laseru
Grafická karta (VGA): ATI Radeon HD4650 2816 MB TurboCache
Display (LCD): 17.3" TFT WXGA+ BrightView, rozlišení 1600 x 900
Síťové karty: 10/100/1000 Mbps, WiFi 802.11 b/g
Zvuková karta: ano, 2x reproduktory Altec Lansing
Porty: Webcamera, 4xUSB, eSATA, ExpressCard, HDMI, VGA, FireWire, čtečka karet
Operační systém: Windows 7 Home Premium ( jazyková mutace dle instalačního COA štítku )
Ostatní: NEJNOVĚJŠÍ MODELY FIRMY HP ZA SUPER CENU

NEBO tento :

Procesor (CPU): Core i3 330M 2.13 GHz
Operační paměť (RAM): 4096 MB DDR3
Pevný disk (HDD): 1000 GB Dual Hard Drive (2 x 500 GB SATA 5400rpm)
Optická mechanika: BLU-RAY-R/DVD±RW Double Layer - vypalovací mechanika
Grafická karta (VGA): nVidia GeForce GT330M 2896 MB TurboCache
Display (LCD): 18.4" TFT, rozlišení 1680x945 TrueBrite - lesklý černý display
Síťové karty: 10/100/1000 Mbps, WiFi 802.11 b/g/n, bluetooth
Zvuková karta: ano, 2x reproduktory
Porty: Webcamera, 3xUSB, eSATA, ExpressCard, HDMI, VGA, čtečka karet
Operační systém: Windows 7 Home Premium
Ostatní: Super cena !!!!

JAKY NOTEBOOK BY STE SI VYBRALI S TIM ZE HO BUDETE CELKEM ZATEZOVAT ALE NE MOC A NE KAZDEJ DEN ??

já bych si notebook na hraní NIKDY nekoupil. A pokud, tak nějaký Alienware, tam alespoň je nějaká šance, že to bude aspoň trochu fungovat.

edit: píšu to sem pokaždé: je to tvůj boj a rozhodnutí. Já ti můžu dát jen dobrou radu.

v tom pripade kdyz se jedna o mensi tak sem vybral 15" mensi nechci :) jaky je mezi nema rozdil?? nebo jaky je nejlepsi??

Procesor (CPU): Core i7 720QM 1.6 GHz
Operační paměť (RAM): 4096 MB DDR3
Pevný disk (HDD): 640 GB SATA 5400rpm
Optická mechanika: DVD±RW Double Layer LightScribe - vypalování obrázků pomocí Laseru
Grafická karta (VGA): nVidia GeForce GT230M 2816 MB TurboCache
Display (LCD): 15.6" WXGA+ BrightView Wide Viewing 1366 x 768 - lesklý extra-černý display
Síťové karty: 10/100/1000 Mbps, WiFi 802.11 b/g/n
Zvuková karta: ano, 2x reproduktory Altec Lansing
Porty: Webcamera, 4xUSB, eSATA, ExpressCard, HDMI, VGA, FireWire, čtečka karet
Operační systém: Windows 7 Home Premium ( jazyková mutace dle instalačního COA štítku )
Ostatní: NOVÝ A NÁDHERNÝ DESIGN, VÝKONNÝ PROCESOR

Procesor (CPU): Core i7 720QM 1.6 GHz
Operační paměť (RAM): 4096 MB DDR3
Pevný disk (HDD): 500 GB SATA 5400rpm
Optická mechanika: DVD±RW Double Layer LightScribe - vypalování obrázků pomocí Laseru
Grafická karta (VGA): nVidia GeForce GT230M 2816 MB TurboCache
Display (LCD): 15.6" WXGA+ BrightView Wide Viewing 1366 x 768 - lesklý extra-černý display
Síťové karty: 10/100/1000 Mbps, WiFi 802.11 b/g/n
Zvuková karta: ano, 2x reproduktory Altec Lansing
Porty: Webcamera, 4xUSB, eSATA, ExpressCard, HDMI, VGA, FireWire, čtečka karet
Operační systém: Windows 7 Home Premium ( jazyková mutace dle instalačního COA štítku )
Ostatní: NOVÝ A NÁDHERNÝ DESIGN, VÝKONNÝ PROCESOR

Procesor (CPU): Core2Duo T6600 2.2 GHz
Operační paměť (RAM): 4096 MB DDR3
Pevný disk (HDD): 320 GB SATA 5400rpm
Optická mechanika: DVD±RW Double Layer LightScribe - vypalování obrázků pomocí Laseru
Grafická karta (VGA): ATI Radeon HD4530 2304 MB TurboCache
Display (LCD): 15.6" WXGA+ BrightView Wide Viewing 1366 x 768 - lesklý extra-černý display
Síťové karty: 10/100/1000 Mbps, WiFi 802.11 b/g
Zvuková karta: ano, 2x reproduktory Altec Lansing
Porty: Webcamera, 4xUSB, eSATA, ExpressCard, HDMI, VGA, FireWire, čtečka karet
Operační systém: Windows 7 Home Premium ( jazyková mutace dle instalačního COA štítku )
Ostatní: NOVÝ DESIGN, NOVÉ TECHNOLOGIE

Procesor (CPU): Core2Duo P7450 2.1 GHz
Operační paměť (RAM): 4096 MB DDR2
Pevný disk (HDD): 320 GB SATA 5400rpm
Optická mechanika: BLU-RAY/DVD±RW Double Layer
Grafická karta (VGA): nVidia GeForce GT130M 2816 MB TurboCache, TV Tuner
Display (LCD): 16.0" WXGA+ BrightView Wide Viewing - 1920 x 1080 - DualLamps
Síťové karty: 10/100/1000 Mbps, WiFi 802.11 a/g/n, bluetooth
Zvuková karta: ano, 2x reproduktory Altec Lansing + subwoofer
Porty: Webcamera, čtečka otisků prstů, 4xUSB, eSATA, ExpressCard, HDMI, VGA, FireWire, čtečka karet
Operační systém: Windows Vista Home Premium ( jazyková mutace dle instalačního COA štítku )
Ostatní: !! NOVINKA, ROZLIŠENÍ 1920x1080 !!

Procesor (CPU): Core2Duo P8700 2.53 GHz
Operační paměť (RAM): 4096 MB DDR3
Pevný disk (HDD): 640 GB Dual Hard Drive (2 x 320 GB SATA 5400rpm)
Optická mechanika: DVD±RW Double Layer - vypalovací mechanika
Grafická karta (VGA): nVidia GeForce GO 9800GTS 2048 MB TurboCache
Display (LCD): 17.0" WXGA+ TruBrite, rozlišení 1440 x 900 - lesklý černý display
Síťové karty: 10/100/1000 Mbps, WiFi 802.11 b/g, bluetooth, modem 56 kBit
Zvuková karta: ano, 4x reproduktory Harman/Kardon + subwoofer
Porty: Webcamera, čtečka otisků prstů, 4xUSB, eSATA, ExpressCard, HDMI, VGA, FireWire, čtečka karet
Operační systém: Windows Vista Home Premium
Ostatní: LUXUSNÍ DESIGN, EXTRÉMNÍ VÝKON, RYCHLÉ PAMĚTI DDR3, BRUTÁLNÍ GRAFICKÁ KARTA 9800GTS

ja notebook mam ale budu kupovat druhej tenhle notebook me stal 18 000 v pohode na nem hraju undecoery, paradisi, ultimedy, carbony, a dalsi novy hry. ale ja se chci jen informovat jaky notebook do 20 000 mam koupit !!!! jaky je nejlepsi !!! na hry mam sice 2 stolni pc ale ja ty hry uved jen kvuli porovnani !!

no tak to je pekna blbost tomu nevěřim že Acer timeline rozjede GTA 4 na plný detaily bez sekání bez přehřívání s i5 procesorem a s ATI 5650 to si vykladej komu chceš
BTW to jsem si rovnou mohl koupit misto ASUS G51JX-SZ166V nejakej mini-notebook na BF: Bad Company 2 AC2 atd....

Asi tak.

Otázkou je, zda se podaří zkombinovat všechny požadavky. 20k Kč + HW za 30k + GTA4 na high. Třeba ano. Pak už mám jen obavu, co ten ejsr udělá po dvou hodinách OC provozu.

----
GTA5 s tvou sestavou nerozjede. To, cos uvedl, jsou ideální parametry stroje na GTA4. S jedinou změnou; fps bude zhruba na čtvrtině. Holt práce vývojářů při konverzi z konzolí byla poněkud odfláknuta :-|

Sorry ale na 20k i7 neseženeš. Proto jsem ti dal odkaz na notebook s i5. A na nenáročné hry ti dvou jádro bohatě stačí.;-)A taky musíš počítat s grafikou ta je taky důležitá.

Tento notebook co jste si vybral je docela dobrý ( uhlopříčka displeje,grafická karta) Můj kamarád má tento výrobek v prodeji a pokud vím tak se přehřívá. Doporučoval bych spíše tento: http://www.gigacomputer.cz/cs/zbozi/125922-hp-pavi lion-dv8-1090ef.html

výhody: Lepší grafická karta,procesor I7 ,windows 7, vetší kapacita pevného disku s lepšíma otáčkama přijatelná cenna s odpočtem dph.

Stejné: Operační pamět

Nevýhody: Menší výdrž baterie

kdybys přežil že to má displej jenom 11,6 palce tak se dá pořídit Alienware m11x dobrá grafika....Gta 4 se ale trochu seká stojí kolem 20 000 a můžeš si být jistý že nepotkáš moc lidí se stejným notebookem protože alienware = exkluzivita