Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Digifoťák: které parametry jsou důležité?

Byl na mě učiněn dotaz, jaký digitální foťák, řekněme do 10 tisíc i s příslušenstvím (karta, čtečka, náhradní aku). Protože tomu houby rozumím, potřeboval bych poradit.

Jedná se o foťák pro normální použití, žádný extra požadavky, žádný extra způsoby focení, prostě pro normálního amatéra (takže s automatikou). Co je kromě snímače (5 Mpx) ještě důležitý?

Pavel

Tak zatím jsem nedostal vynadáno, takže foťák je OK. Musím pochválit infolinku Olympusu: chtěl jsem stáhnout český menu do foťáku (přes internet) a v přiloženým programu jsem nenašel kde to udělat. Chlapík na infolince si nehrál na frajera, řekl mi přesný postup a ještě dodal, ať klidně zavolám znovu, kdybych potřeboval. Teda už jsem volal na několik infolinek (zejména mobilním operátorům), ale tenhle přístup byl fakt nejlepší.

Pavel