Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna zvuku ve videosouboru

Ahoj
potřeboval bych vyměnit anglický zvuk ve videosouboru za český. Mám Simpsonovi s dobrým obrazem /divx3 stereo zvuk,anglicky/ a Simpsonovi hrozné grabované z české televize /první 4série/ pak už je to lepší. Je to dix5+ mono zvuk. Máte někdo představu jak to co nejjednodušeji a nejrychleji provést ? Pochopitelně lepší verze má jinou velikost /není osekán začátek -znělka +titulky/. Předpokládám by to šlo ve virtual dubu.

Potřeboval bych poradit sw a nastínit postup. Možná by šlo nějak přiložit ten český zvuk a přehrávat to v nějakém chytrém přehrávači co umí druhou stopu a vyřešit nějak mezeru na začátku.

Díky

No, zatím jsem to sám nikdy nezkoušel, ale taky budu.. ale čistě teoreticky mě napadá prostě ve VDubu odseparovat z obou audiostopy do wavu, v libovolném wav editoru je položit přes sebe (a pochopitelně napasovat), uložit výsledek a přilepit ho zpátky k videu (které pochopitelně půjde pouze direct stream copy). Možná tu někdo přijde na elegantnější způsob all-in-one, ale tohle mě napadlo asi po půl minutě přemýšlení.. jo, horší je, že už mě nic nenapadá na automatizaci celého procesu, tam se obávám nezdaru..

Dělal jsem to jednou v tomto programu. Bylo to zřejmě nějak takto: otevřel video, pak Streams > Stream list, tady jsem novou stopu přidal přes Add, původní stopu disabnul a tu novou hodil nahoru (to asi není potřeba, ale člověk nikdy neví). Pak už jenom Save as..., video mode Direct Stream Copy (ať to netrvá sto let) a voalá... (za škody způsobené tímto postupem autor neručí :-D)