Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prozba - nejde odeslat dokument Wordu e-mailem

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, zda nevíte co je za problém v odesílani emailu s
přílohou souboru ve wordu(doc)?zobrazuje to chybu :aplikace Word nemůže
vytvořit pracovní soubor.zkontrolujte proměnné prostředí TEMP.předem děkuji
za kladnou odpověď(windows 7 ,MO word 2007)
Změna předmětu, původně: prozba (LaKr) (Kráťa)

Nezustava ti word viset v procesech? Nemas ten document ktery odesilas jako docx associovan wordem ktery nadale visi v ulohach OS MS? To muze byt take pricina pak ti to odeslat samozrejme nepujde. Tez velikost souboru, a zda je konecne mrkvi uvolnen. :puff:

vytvořím dokument ve wordu, zavřu ho, má 2Mb.Spustím Internet Explorer, potom se na centrumu přihlásim do emailové schránky dám napsat zprávu, připojit přílohu najdu výše vytvořený soubor a napíše to toto:aplikace Word nemůže
vytvořit pracovní soubor.zkontrolujte proměnné prostředí TEMP.předem děkuji

systém píše "zkontrolujte proměnné prostředí TEMP", musíš tedy spustit příkazový řádek (CMD) a tam příkaz set temp. Systém úslužně nabonzuje, že TEMP=C:\nejaka_slozka (Pokud jsi nenastavoval Temp sám, tak je to někde v profilu).
No a ta "nejaka_slozka" je právě onen kýžený adresář, který hledáš. Tam se podívej a dále viz výše.

prdlajs set temp- do průzkumníka, nebo do start/ hledací políčko napiš %temp% popřípadě %tmp%

na složku temp klikni pravou myší/ vlastnosti/ zabezpečení a ujisti se, že tvůj účet má povoleny všechny akce.
temp složka slouží na dočasné uložení pracovních souborů - smaž co potřebuješ- hlavně záložák toho wordu (bude skrytý).

je to MXresolver pro odesilani posty, problem je ten ze kdyz ti to vydam z rukou riskuji ze to posles dal a uprimne receno, nerad takovouto vec davam z ruky aby si to pak nekdo siril dal a na muj ucet se bavil jako spamer :puff: Takze bud IP samozrejme mail ti dam na tvrdo taky aby bylo pekne znamo odkud to je, jde o to ze tohle je schopne odeslat mail kamkoliv, kdykoliv. :puff:

Aha, přes webové rozhraní. 10 MB je to z klienta. Ale z webového rozhraní to byly mám za to 2 MB (třeba to změnili - nevím).
A co se stane, když ten soubor zkomprimuješ do archivu, třeba zip? Zip nemá s Wordem nic společného a minimálně tím zjistíš, kde je chyba. Jestli ve webovém rozhraní. nebo ve Wordu, nebo v nějakém tom tempu, či někde jinde. Možná však nic, protože se to odešle. Na komprimaci do *.zip můžeš použít třeba výborný 7-Zip. Archiv v něm vytvoříš tak, že klikneš pravou myší na ten soubor, mikronávod jer na obrázku.

[767_zip_tn.jpg]

Jo znamená, že stejná hláška se objeví i při pokusu o vložení kopie toho souboru jako přílohy? Když ten soubor dáš nejdřív do archívu a potom to zkusíš vložit jako přílohu, udělá to co?

edit:
Zkusils to v jiném prohlížeči a s jinou mailovou schránkou na jiném serveru?