Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem INTEL PENTIUM 4 3,2GHz

Dobrý den pojede mi tenhle procesor: (INTEL PENTIUM 4 3,2GHz/2MB L2 cache/800MHz FSB Model SL7Z8 (socket 775).) S touhle základní deskou (ASUS P5Q SE/R) ???. Do Cpu support listu jsem se už díval a myslím že ho podporuje ovšem si v tom přece jenom nejsem úplně jistý. Dále by mě zajímalo jaky je rozdíl v tom jestli má procesor 1MB L2 cache a nebo 2MB L2 cache je to snad poznat v rychlosti procesoru nebo to je snad v něčem jiném ?? Děkuji za odpovědi. :-):-)

Řeknu ti to takto - pokud budeš na diskuzích škemrat o radu, tak se na to spousta lidí vykvákne, ne každej má škemraly rád, působí to jak od malýho děcka, co se dožaduje lízátka. A bavit se s děckem o věcech určených starším osobách je často házení hrachu na zeď, takže než psát, tak se na to vysrat.