Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem INTEL PENTIUM 4 3,2GHz

Dobrý den pojede mi tenhle procesor: (INTEL PENTIUM 4 3,2GHz/2MB L2 cache/800MHz FSB Model SL7Z8 (socket 775).) S touhle základní deskou (ASUS P5Q SE/R) ???. Do Cpu support listu jsem se už díval a myslím že ho podporuje ovšem si v tom přece jenom nejsem úplně jistý. Dále by mě zajímalo jaky je rozdíl v tom jestli má procesor 1MB L2 cache a nebo 2MB L2 cache je to snad poznat v rychlosti procesoru nebo to je snad v něčem jiném ?? Děkuji za odpovědi. :-):-)

tohle píší v Cpu support list: P4-640 (3.2E GHz, 800 FSB, L2:2MB, EM64T, HT)

a tohle je ten můj procesor: INTEL PENTIUM 4 3,2GHZ/2M/800 (640) Model SL7Z8

jsou to totožné modely ? Jinak to jádro je Prescott (toho mého cpu). Ovšem v support listě (u základní desky) se o jádře nezmiňují. :-/

IMHO to jsou Boxy z PC, kde si zákazník koupil ne-Box chladič. Já bych to neriskoval a koupil pořádný. Těch Box verzí chladičů je asi 5-6 typů, ne každý je pro Prskot vhodný. Na druhou stranu používat dneska Prskot je takový anachronismus, že když chcípne, tak prostě chcípne :-)

To nie je procesor, to je topné teleso. Ak máš aj inú možnosť, vyhni sa použitiu toho procesora, použi ho jedine ak si chceš skúsiť ako to uchladiť s ešte znesiteľných hlukom. Chlapci presne vďaka týmto kúskom začali inštalovať kvapalinové chladenia. Možno je to cesta aj pre teba. Zožeň si chladič z Dell-u GX má 2 heat pipe - trubice odrežeš konce + výmenník na zadnej strane skrine + čerpadlo + 0,5 litra syntetického oleja / vhodný je olej používaný v kompresoroch chladničiek má na daný účel ideálnu viskozitu.

Proboha, přestaň furt škemrat, to dokáže akorát nasrat.
Jo, pojede to, co na tom nechápeš? Ty máš D820, deska podporuje D820.
Jen si ověř, jestli to podporuje tvoje verze BIOSu, jestli ne, budeš muset updatovat na poslední. I tohle se dočteš v supportlistu.

Řeknu ti to takto - pokud budeš na diskuzích škemrat o radu, tak se na to spousta lidí vykvákne, ne každej má škemraly rád, působí to jak od malýho děcka, co se dožaduje lízátka. A bavit se s děckem o věcech určených starším osobách je často házení hrachu na zeď, takže než psát, tak se na to vysrat.