Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefujguje ceknito

zdravim uz asi pul roku mi nejde stranka s videama, ceknito.cz .. skousel jsem operu,mozilu,google chrome, adobe flash player nejnovejsi, a stejne nejde, video se nacita ale nenacte se.. hodnu se nacita, ale i tak se video nespusti
nejake rady?

cca před třemi měsíci jsem řešil totéž.. jen to bylo na všech stránkách s videi.. problém byl tak rozsahlej, že se to nedalo řešit jinak než reinstalací OS.. sr*l jsem se s tím asi hodinu než mi majitel PC po půl hodinovém vyptávání, že použil CCleaner.. před jeho použitím bylo vše v pohodě 2 roky..
mimojiné i zde na poradně je prakticky denně někdo, kdo má po použití programů (zmíněných výše v odkazu) problém.. ;-)
Programy jako CCleaner, Tune Up a jim podobné sr*čky jsou totálně na ho*no a BFU si jen podělá OS!!!
Více o tom nehodlám diskutovat, samozřejmě neříkám že u tohoto dotazu musí být vina na straně CCleaneru, je to jen jedna z variant!

Asi uz ted nema smysl prispivat to stare diskuze, ale ja resim cca 4 mesice stejny problem. Pouzivam ruzne distribuce linuxu i ruzne prohlizece a porad stejny problem. Problem je urcite na jejich strane (nejede mi Cekni.To), protoze Megavideo nebo ruzne zapadle video servery bezi normalne.