Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Škodí počítači celodenní hraní her ?

Koupila jsem si noví počítač. Ale mladší brácha na něm od rána do večera hraje hry. Nemůže to tomu počítači uškodit ? Jak by se měl zatěžovat ? Třeba hrát 2 hodiny a hodinu být vypnutý ? Díky za odpovědi. Nerada bych o nové pc přišla.

doplním jen, že v takovém případě je vhodné počítač pravidelně čistit od prachu, protože ventilátory pojedou většinu času na vyšší otáčky a tím do PC nahrnou i více prachu, který zase ucpává chlazení a tím se zvyšují otáčky ventilátoru a opět roste přísun prachu...

Stačí jednou za 2 měsíce vyfoukat stlačeným vzduchem (nevysávat!)

Název obchodu kde sis zakoupila počítač?
Název počítače a cena?
Ono je možná i dobré, že brácha honí počítač v záruce naplno, pokud něco odejde z záruce tak to zas tak moc neva.
Jen své dokumenty, fotky atd. zálohuj. Budeš mít klidné spaní.

Jestli to správně chápu tak označuješ místní diskutéry za závisláky? To snad ani nemůžeš myslet vážně. Většina pravidelných přispěvatelů sem totiž píše v dobré vůli někomu pomoci a možná protože je to trochu baví a rádi si udržují přehled "v oboru". Se zbytkem se dá soulasit

PS: Pokud jsem tě špatně pochopil tak se na mě nezlob ;-)

Zakazat mu to muzes ale ma to hacek i kdyz mu das nakej zakaz nebo omezeni vzdy se najde neco jak to odstranit, takovato vec by musela byt soucasti windows a ne ty opicarny co maj jehovisty a win 7 :puff:
Misto uzitku jen samej kreslenej nesmysl

tak jednak jsem primarne reagovala na prispevek od virus, kterej si stezuje, ze ve vistach a sedmickach jsou jen opicarny misto neceho co by resilo deti zavisle na hrach

a druhak.. tazatelka pise ze si koupila novy pocitac.. tam bych videla w7 jako pravdepodobne :)

Jo je to sice pekny ale kdybych byl dite tak me to odhlasi, dam restart, vlezu do Biosu posunu to zpet o nekolik hodin a jsem zase ve hre, dalsi vec co bych udelal tak bych vlezl asi nekam na poradnu zjistil si ze v adminovy muzu zahodit sluzby a jede se na novo uz bez omezeni, ja vim je to mysleny dobre ale zabranou to neni, pokazde se neco najde jak to obejit a to je ten problem :puff: