Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem postgreSQL na externím disku - problém s právy?

Používám postgreSQL na více compech, mám databázi na externím disku, ten mezi nimi přenáším. Prozatím jsem měl pouze XPčka, nyní mám první comp s Win7 a hned je problém - po instalaci postgreSQL se nespustí služba, vyhodí to něco takovýhleho (v rozpadnutý češtině):

The PostgreSQL Server 8.4 service is starting...................................................
The PostgreSQL Server 8.4 service could not be started.

The service did not report an error.

More help is available by typing NET HELPMSG 3534.

The start command returned an error (2)

Press <return> to continue...

Pokud se postgreSQL ve Win7 nesnažím "naroubovat" na starou databázi, tak je vše vpořádku, jenže tato nová databáze zase hlásí tu samou věc ve všech XP.

Nevíte kde by mohl být problém?

Identifikoval jsem problém, poslední dva řádky v pg_hba.conf (v databázi):

v XP:

# IPv6 local connections:
#host all all ::1/128 md5

ve Win7:

# IPv6 local connections:
host all all ::1/128 md5

Lze nějak změnit konfiguraci postgre ve win7, aby to vzalo konfigurační soubor z XP?