Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem x64 <> x86

Ahoj...mám WIN 7. A mám 32bit OS. Chci se zeptat, jeden program muzu mit bud x64 nebo x86, kterej mi pojede? Díky...

Rozdíl v tom je že na 32bit windows ten 64bit (X64) program nepustíš,napíše chybovou hlášku.
Na 64bit můžou jet x64 i x86, přímo dělaný na 64bit je x64 a bývá vhodnější použít.
Jinak rozdíl v obou verzích programu většinou nijak na funkci nepoznáš...

Tak že je winrar rychlejší až 2x jsem nevěděl:-) a nepoznám protože už dolů na 32bit nejdu..Jinak sem se teoriíí že 64bit programy můžou být rychlejší a pracovat s větší pamětí nezdržoval, vzhledem k tomu že má 32bit.