Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hardware pro PC Hry

Čáu, rád bych se s Vámi poradil, prostože si budu kupovat novou grafickou kartu (ATI Radeon HD 5750 s DirectX 11 a pamětí 1024.Mb) ... A Potřeboval bych vědět, jestli rozjedu hru ˝Battlefield : Bad Company 2˝ ♥ aspoń na střední detaily a bez sekání: Moje HW sestava PC

Operační systém: Windows XP (SP 3)
Procesor: Intel Core 2 Quad 2,4 Ghz Q6600 (4 Jádra)
Pamět´ : 3,33 Gb RAM
Grafická karta : ATI Radeon HD 5750 s DirectX 11 a pamětí 1024.Mb

Předem díky za všechny odpovědi ... :-):-)

:-) .. Rozhodnul jsem se si koupit přetaktovanou Nvidia GeForce GTS450 .. :-D Vím, že ve všech Testech vítězí ATI Radeon HD 5750 , ale přetaktovaný GTS 450 taky může slušně ˝posloužit˝ :-D Ptal jsem se kamaráda a říkal, že přetaktovaná GTS 450 vyjde výkonnově nastejno jako ATI Radeon HD 5770 ... ,Tak nevím :x:

Klíďo si jí kup. Já bych taky raději volil tu nvidii. Navíc její podpora PsychX a Cuda jsou do her mnohdy plusem. Majitelé Ati sice machrujou, že to maj lepší poměr cena/výkon, ale pak přijde hra jako Batman, Mafia 2, Just Cause 2, Ghost Recon atd a Atiňáci pláčou ... :-D:-D

Nenech si tady ale vykecat díru do hlavy. Já bych bral bejt tebou tu gts450.

Podpora PhysX - správně.
Je však opět otázkou, zda to u karty této kategorie bude hrát výraznější vliv, protože framerate u her
typu Batman se po zapnutí PhysX zcela jistě výrazně propadne směrem dolů.
(takže pozor na ty díry do hlavy)

Tak jsem to zjistil, ale nikde nebylo napsaný kolik to má ˝W˝ ... :-D
Takže mám typ základní desky(Motherboardu) : MSI 975X Platinum, tak nevím, jestli je dobrá , nebo Ne .. :D Poradte mi prosím ... :-|

PS:Díky za odpovědi

zdroj je něco jiného než píšeš .. .To musíš oddělat plech na PC a podívat se tam, kam vedou všechny ty kabely. Tam je krabička, na tý krabičce je samolepka, na tý samolepce je výrobce a wattáž. např Eurocase 350w nebo fortron 600w .... apod

číst snad umíš, ne? zjisti zdroj a ne MB

Takže pojede bez problémů ??? Kamarád mi říkal, že když budu mít ˝slabou˝ základní desku, tak mi můžu grafika se přetížit a vybouchnout nebo shořet ... Přece jenom tahle deska je z Roku.2006, což už je celkem doba ... :-)
Tak díky, a doufám, že pojede .. ♥

toto je poněkud divný zdroj, ale pokud se nepletu, tak má výkon 528W a to je dostačující, jelikož grafika požaduje minimálně 450W. Ale můžu se plést a je to ta hodnota 360W a to by bylo málo. Tady to není jednoznačné. Na mém zroji je to jasně vidět 550W, ale tady nevim no, jak ho máš starý a kolik tě stál?

Grafickou kartu bych chtěl ATI Radeon 5750
Tady je nějáké Info o tom,kolik chce spotřeby ... :-)

Energetická náročnost:
Doporučený výkon zdroje: 450 W
Externí napájení: 1x 6pinový napájecí konektor
Maximální spotřeba karty (TDP): 86 W